Війна КНДР почала постачати росії ракети для війни проти України – ЗМІ

КНДР почала постачати росії ракети для війни проти України – ЗМІ

238
0
Північна Корея вирішила почати надавати росії артилерійські снаряди та ракети для війни проти України. Таким чином путін намагається поповнити запас того, що вже витратив на бойові дії. Чи отримає Кім Чен Ин за це іншу зброю від росії – невідомо.
 

Про постачання корейських ракет до росії пише CBS News. Видання посилається на  американського посадовця, який каже, що постачання вже почалося.

“Поки що незрозуміло, чи є ця передача частиною нового довгострокового ланцюжка поставок, чи більш обмеженою партією. Так само незрозуміло, що Північна Корея отримує в обмін за цю зброю”, – цитують журналісти анонімного співрозмовника.
 
Він нагадав, що після саміту, який пройшов у вересні в росії, Кім Чен Ин поїхав на поїзді, щоб особисто зустрітися з російським диктатором володимиром путіним. Багато хто очікував, що Кім попросить у путіна грошей і їжі, щоб підтримати економіку Північної Кореї. І, схоже, він отримав бажане. А натомість росія попросила ракети та снаряди для вбиства українців. Два диктатори змогли домовитись.
 
У Буданова про корейські ракети знають
Те, що зараз підтверджують американські посадовці та про що пише західна преса, в українській розвідці знали давно. Очільник ГУР Кирило Буданов ще на початку вересня заявляв про те, що  КНДР постачала боєприпаси росії ще до зустрічі диктаторів Кім Чен Ина та володимира путіна. За даними української розвідки, це триває від липня. Кремль очікує отримати від партнерів мільйонні партії снарядів.

За інформацією New York Times, росія, попри санкційний тиск Заходу, зараз виробляє більше ракет, ніж до початку повномасштабного вторгнення в Україну. Так, санкції є. Але також є налагоджені канали контрабанди закордонних компонентів для боєприпасів і прибутки Кремля від продажу енергоносіїв. Так що говорити про снарядний і ракетний голод в армії рф, на жаль, не доводиться.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я