Війна Байден оцінив рішення МКС щодо Путіна

Байден оцінив рішення МКС щодо Путіна

238
0

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт глави Кремля Володимира Путіна та уповноваженого президента РФ з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

Рішення Міжнародного кримінального суду (МКС) про видачу ордера на арешт президента країни-агресора Володимира Путіна через військові злочини є виправданим. Про це у п’ятницю, 17 березня, заявив президент США Джо Байден, пише The New York Times.

“Я думаю, що це виправдано”, – сказав американський лідер під час спілкування з журналістами у Білому домі, коментуючи рішення суду Гааги.
Глава Білого дому наголосив, що МКС не визнаний Штатами, проте ордер “є дуже сильним аргументом”.
“Путін явно скоїв військові злочини”, – наголосив Байден.

Президент країни-агресора Володимир Путін підозрюється у незаконній депортації українських дітей.

Міжнародний кримінальний суд (МКС) у Гаазі видав міжнародні ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляється у прес-релізі суду у п’ятницю, 17 березня.

“Сьогодні Друга палата досудового розгляду Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох фігурантів у контексті ситуації в Україні: владного суб’єкта Володимира Володимировича Путіна та посадової особи Марії Олексіївни Львової-Бєлової (уповноважена з прав дитини у РФ. )”, – йдеться у прес-релізі МКС.
У суді пояснюють, що Путін і Львова-Бєлова підозрюються у незаконній депортації українських дітей.
Напередодні слідча комісія ООН заявила, що вивезення українських дітей на територію Росії може вважатися воєнним злочином.

Згідно з рішенням суду, тепер Путіна зобов’язані заарештувати у 123 країнах світу, які ратифікували Римський статут чи визнають юрисдикцію МКС.
Президент Сербії Александар Вучич вважає, що рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт глави Кремля Володимира Путіна у зв’язку зі злочинами в Україні може стати причиною “ескалації конфлікту, що, у свою чергу, може спровокувати Третю світову війну”.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я