На голову Новини З’явився Центр, де нададуть психологічну підтримку

З’явився Центр, де нададуть психологічну підтримку

184
0

У Вінниці відкрито Центр правової та психологічної допомоги для бійців АТО та членів їхніх сімей.

У Вінниці відкрито Центр правової та психологічної допомоги для бійців АТО та членів їхніх сімей.

 

 

Створили його волонтери за підтримки підприємців. Ініціатори — голова наглядово-координаційної ради громадських організацій та волонтерів при Військово-медичному центрі Міноборони Олена Верлан-Кульшен та Людмила Євсєєва — координатор психологічної волонтерської групи допомоги солдатським сім’ям «Збережи душу». Знаходиться центр у цокольному приміщенні нового будинку в мікрорайоні «Поділля».

 

— Ремонт провели власними силами у надзвичайно короткі терміни, — каже пані Олена. — Працювали впродовж двох тижнів, часом навіть уночі. До роботи долучилися волонтери, зокрема, з медуніверситету, небайдужі люди.

 

Замість урочистого відкриття організували дводенний семінар для психологів і юристів, які працюватимуть з демобілізованими, а також прийняли першого відвідувача — бійця з «Айдару» Євгена Мотицина. 

 

Юрист Центру Антон Нікітенко допомагатиме йому отримати документи учасника АТО. Тренером стала практичний психолог з Києва, член робочої групи волонтерів-психологів при Мінсоцполітики Тетяна Палієнко.

 

Вона вірить у те, що в державі вдасться створити єдиний ресурс, який об’єднає аналогічні центри у регіонах з метою координації зусиль для надання допомоги тим, хто повертається з АТО. 

 

Понад 1100 бійців з Вінниччини мають бути демобілізовані до 1 травня. Частина з них уже стала на поріг рідних домівок. Про те, як допомогти їм, йшлося на семінарі. Якщо цього не зробити, побільшає випадків алкоголізму, наркоманії та насилля, стверджують волонтери. 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я