На голову Новини Звернення Міністру регіонального розвитку будівництва житлово-комунального господарства України

Звернення Міністру регіонального розвитку будівництва житлово-комунального господарства України

150
0

 Міністру регіонального розвитку
будівництва житлово-комунального
господарства України
Темнику Г.Л.
м. Київ
від Громадської організації
«Голос народу – до демократії через право»
м. Вінниця, вул.. Соборна 52,
офіс 203
Голова: Матківський В.Г.

 Міністру регіонального розвитку
будівництва житлово-комунального
господарства України
Темнику Г.Л.
м. Київ
від Громадської організації
«Голос народу – до демократії через право»
м. Вінниця, вул.. Соборна 52,
офіс 203
Голова: Матківський В.Г.

ЗВЕРНЕННЯ

До нашої громадської організації звернулася група старших по будинках м. Вінниці про масові та систематичні порушення чинного законодавства Виконавчим комітетом Вінницької міської ради при наданні житлово-комунальних послуг населенню міста.
Ці порушення полягають у систематичному прийняті рішень міськради про житлово-комунальні послуги які не відповідають чинному законодавству.
Ніякі звернення, докази порушень законодавства в сфері ЖКГ на кругову схему і корупційні дії місцевої влади не діють. Правоохоронні органи не діють.
Ми зі всією відповідальність заявляємо, що Закони України, та рішення Кабінету Міністрів з питань житлово-комунальних послуг в місті Вінниця не діють, а діють тільки корупційні рішення Вінницької міської ради.
Приклад: Повірка водо лічильника повинна виконуватись раз в три роки. Поки мешканець міста не заплатить за таку повірку 84 гривні, то повірка не відбувається з відповідними наслідками. (Відповідно до рішення Міськради).
Тобто порушується п.24 Постанови К.М. від 12 липня 2005 р. №560, згідно яких повірка лічильників води включається в тариф на утримання будинку та прибудинкової території.
Міськрада признає порушення, нічого не робить щоб діяв закон, тому згідно їх відповіді «споживачам пропонується одноразова форма оплати».
Це один факт із сотні порушених законів.
Вказане звернення до Вас розглянуто на зборах нашої громади, та прийнято рішення, що вказані в зверненні порушення до Вас мають повсякденне місце не тільки відносно громадян які підписали це звернення, але ці порушення діють в цілому по місту Вінниця.
Тому приймаючи до уваги кругову поруку чиновників міськради, їх корупційну складову в системі ЖКГ м. Вінниці, бездіяльність міліції та прокуратури ми звертаємось до Вас, та Ваших повноважень, та повноважень довіреного Вам міністерства вжити певних заходів відносно корупційних дій в міськраді м. Вінниця щодо прийняття незаконних рішень міськради які діють з 1952 року.
 

Голова Громадської організації
«Голос народу – до демократії через право»
м. Вінниця
В.Г. Матківський

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я