На голову Новини Звернення до Вінницького міського голови Гройсмана В.Б.

Звернення до Вінницького міського голови Гройсмана В.Б.

126
0

 Шановний Володимире Борисовичу!


26 лютого 2004 року виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення №394 «Про реконструкцію площі Театральної та встановлення пам’ятника Т.Г.Шевченку».

Шановний Володимире Борисовичу!

26 лютого 2004 року виконавчий комітет Вінницької міської ради прийняв рішення №394 «Про реконструкцію площі Театральної та встановлення пам’ятника Т.Г.Шевченку».

На даний час перша частина вказаного рішення виконана – площа Театральна реконструйована.

Друга частина рішення – встановлення пам’ятника Т.Г.Шевченку – не виконана за відсутністю коштів та без належної наполегливості міської влади.

Відповідно до статуту територіальної громади Вінниці мешканці міста можуть вирішувати питання життєдіяльності, в яких зацікавлена громада безпосередньо, або через органи місцевого самоврядування.

Враховуючи небажання щодо виконання Вами рішення виконкому міської ради №394 від 26.02.2004 року, 23 вересня 2013 року утворено Об’єднання громадських організацій Вінницької області, що діють у місті – «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка».

Мета Об’єднання – встановлення пам’ятника Т.Г, Шевченку на площі Театральній міста, як це передбачено рішенням №394 від 26.02.2004 року виконкомом міської ради, до 200-річного ювілею з дня народження Т.Г.Шевченка.

Оргкомітет об’єднання громадських організацій «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка» стурбований, що на цей час немає відповідного рішення міської ради про спорудження пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка, відповідно до затвердженого Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів, наказ від 30.11.2004 р., №231/806, Державного Комітету України з будівництва та архітектури, Міністерства Культури і Мистецтв України.

 

Порушено виконання п.3.4 цього наказу.

 

На сьогодні не визначено проект, по якому буде споруджуватись пам’ятник. Жодні попередні конкурси не визначили авторів проекту пам’ятника.

В зв’язку з цим, оргкомітет Об’єднання громадських організацій «Вінниччина вшановує Тараса Шевченка», бере на себе відповідальність за проведення конкурсу, на визначення проекту будівництва пам’ятника та його спорудження.

 

Просимо прийняти відповідне рішення міської ради з цього питання.

 

У випадку неналежного Вашого реагування ми будемо змушені застосувати спротив та звернутись до міжнародних організацій.
 

Голова Об’єднання
громадських організацій
«Вінниччина вшановує Тараса Шевченка»    

 

В. Малиновський
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я