На голову Новини Звернення до провладних та опозиційних депутатів

Звернення до провладних та опозиційних депутатів

210
0

 Втома від масштабної корупції на всіх рівнях, тиск на бізнес, добровільне чи примусове його закриття, невдоволення економічною політикою уряду – ці причини стали для нас якщо не вирішальним, то важливим мотивом приєднання до громадських протестів.

 Втома від масштабної корупції на всіх рівнях, тиск на бізнес, добровільне чи примусове його закриття, невдоволення економічною політикою уряду – ці причини стали для нас якщо не вирішальним, то важливим мотивом приєднання до громадських протестів. 

Ми зневірились у владі, ми довго шукали вихід з тієї безвиході, яку створили нам можновладці. І ми побачили його в революції.

Ми об’єднались, пліч-о-пліч стали вінничанин і харків’янин аби лиш побороти провладне свавілля та не дозволити проголосити на нашій незалежній Україні диктатуру.

Диктатуру, яка підняла руку на нашого брата, яка в десяти градусний мороз поливала наших сестер крижаною водою, яка садистськими та фашистськими методами вела боротьбу зі своїм народом.

Хіба могли ми пробачити загиблих, які хотіли мирно відстояти своє світле майбутнє? Хіба могли ми залишити поза своєю увагою 6 смертей, 30 зниклих безвісти, 116 репресованих і більше 2000 поранених? Це лише за офіційною версією, хоча припускаємо, що жертв режиму Януковича значно більше! І все це «подарунок» влади, якій ми дали повноваження представляти наші інтереси! Все це жертви неоголошеної, але ціленаправленої війни.

Ми не екстремісти і не терористи! Ми громадяни країни, влада якої змусила нас оборонятися! Ми оголосили протест, в ім’я народних героїв, що віддали своє життя за наше майбутнє.

Три місяці під дощем і снігом ми стояли на Майдані, бо вже не сила терпіти знущання влади.

Кров, здоров’я, нерви – така сьогодні ціна відставки Азарова та його уряду.

Однак чи можете ви нам гарантувати, що зі зміною влади ми не отримаємо «котів у мішках», які за кілька місяців забудуть про свої обіцянки і, як і їхні попередники, піддадуться впливу грошей та олігархічній системі правління?

Ми, вільний народ вільної держави, вимагаємо пряму причетність до виконавчої, законодавчої та судової гілок влади.

Ми звертаємось до вас, шановні депутати, бо сьогодні наше майбутнє, за яке ми так боролись, у ваших руках: подайте до Верховної Ради законопроект, що введе прозорий механізм відзиву депутатів усіх рівнів, а також Президента, мерів, сільських/селищних голів.

Так, як депутати можуть вибирати і відкликати уряд, а уряд може призначати і звільняти своїх співробітників, то й виборці повинні теж мати простий механізм відкликання депутатів, мерів, президента у разі їх неефективної роботи.

Конституція України чітко вказує, що ЄДИНИМИ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ В УКРАЇНІ Є НАРОД, так давайте жити згідно Закону.

Закликаємо вас вдосконалити статі 140-143 Конституції України аби територіальні громади мали вирішальне слово в будівництві майбутнього своєї країни.

Адже територіальні громади – фундамент влади.

Ми хочемо прямими виборами назначати губернаторів, прокурорів, суддів, а в разі їх недобросовісної роботи – відзивати їх.

Так, як ми є єдиним джерелом влади, то ми вимагаємо, щоб ця влада була залежною від нас, а не від гаманців олігархічних кланів.

Ми вимагаємо підконтрольності влади, бо без контролю ми вже маємо сьогодні мільярдні борги України, яку ми та наші, ще не народженні діти, будуть відпрацьовувати десятиліттями.

Ми вимагаємо звітності влади, аби бути впевненими, що народні обранці працюють на свою країну, а не на свої інтереси.

Тільки територіальні громади зможуть витягнути свою державу з прірви, в якій вона сьогодні опинилась.

Ми закликаємо вас, виконати наші вимоги, бо вважаємо, що це стане гідним результатом нашої боротьби.

В разі, якщо ви приймете закон про відзив депутатів усіх рівнів та удосконалите закон про територіальні громади, – ми зможемо з полегшенням видихнути, бо кров загиблих, пролилась не даремно. Якщо ж ні – хай ця кров буде на вашій совісті.

 

З надією у вашу свідомість на небайдужість громадська організація «Голос народу – до демократії через право», м. Вінниця.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я