На голову Новини ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРОШЕНКА ВІД ВІННИЧАН

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРОШЕНКА ВІД ВІННИЧАН

230
0

 ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ПОРОШЕНКУ ПЕТРУ ОЛЕКСІЙОВИЧУ
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Громада Вінниччини
Адреса для листування: 21018, м. Вінниця,
вул. З.Космодем’янської, буд.16, кв. 7
на ім’я Гончарук Ю.В.
Електронна адреса: julia-vin@ukr.net

  ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

ПОРОШЕНКУ ПЕТРУ ОЛЕКСІЙОВИЧУ
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Громада Вінниччини
Адреса для листування: 21018, м. Вінниця, 
вул. З.Космодем’янської, буд.16, кв. 7
на ім’я Гончарук Ю.В.
Електронна адреса: julia-vin@ukr.net

 

ЗВЕРНЕННЯ

У зв’язку із загостренням політичної ситуації в країні в цілому, загрозою територіальної цілісності та суверенності Української держави як такої, необхідності встановлення правопорядку, законності, справедливості й миру на території України, ми, вінницька громада, вимагаємо вжити необхідних заходів та сприяти негайному виконанню основних вимог:

І.
1.1. Перекрити державний кордон з боку Російської федерації для запобігання проникнення озброєних бандитських формувань, які є головним дестабілізуючим фактором на сході країни. Одночасно з цим необхідно негайно звернутись до країн-гарантів цілісності України (за Будапештським меморандумом 1994 р.) США та Великобританії з вимогою забезпечити виконання положень меморандуму шляхом надання фінансової та військово-технічної допомоги для повного закриття державного кордону з боку Російської федерації.

1.2. Негайно змінити формат АТО, створити координаційний штаб і прискорити її проведення ( як було Вами обіцяно в інавгураційній промові «за години»), припинити будь-які переговори з терористами. У зв’язку з цим негайно провести очищення силових і владних структур від агентури Кремля, замінити командування всіх силових структур, усунути від керівництва диванно – кабінетних генералів, які за роки незалежності повністю атрофувалися як військові і силові керівники, а займалися тільки здирництвом, будівництвом маєтностей, накопиченням капіталів за рахунок корупції, розкрадання військового майна, санаторіїв, відомчих земель та заплямували себе зрадою, саботажем та непрофесійними діями.

1.3. Забезпечити мобілізацію «афганців», спецпризначенців у відставці та інших фахівців з бойовим досвідом, з яких сформувати відповідні підрозділи по територіальному принципу, вирішивши питання їх екіпіровки, озброєння, в тому числі бронетехнікою, яка є в наявності у військових частинах ЗС України. Для цього необхідно створити координуючий штаб з представників МО України уповноважених передавати військове майно і озброєння у такі створені бойові-ударні групи.

1.4. Ввести військовий стан на території Донецької та Луганської областей. Організувати повномасштабний фронт, і об’єднаними силами «витиснути» вбивць і терористів за межі України, туди, звідки вони прийшли, а краще з 2-х сторін (фронт – кордон) взяти в кільце і знищити, щоб менше наволочі ходило по нашій землі.

1.5. Звільнити керівника Державної прикордонної служби України М. Литвина, який дискредитував себе непрофесійними діями і неналежним виконанням своїх прямих обов’язків щодо охорони державного кордону України (пункти пропуску Червонопартизанськ, Ізварине, Довжанський були віддані під контроль бойовиків та стали місцями, через які Росія безперешкодно постачає терористам зброю, броньовану техніку та доставляє тисячі озброєних бандитів на територію Донецької та Луганської областей).

1.6. Розірвати всі дипломатичні та торгові стосунки з Росією, як з країною-агресором. Особливо важливо припинити співпрацю з Росією у ВПК (Дніпропетровські підприємства до сих пір постачають комплектуючі до російських ракет серії «Сатана»; а також Київський завод «Артем», «Арсенал», Львівський завод «Лерта»). Звільнити керівника Укроборонпрому Ю. Терещенка.

1.7. Закрити всі російські банки та націоналізувати їх майно на території України. Заборонити всі російські теле-радіо канали, фільми, серіали для запобігання поширенню російської пропаганди, шовінізму, брехні та ідеології ненависті до українства. Заборонити російську рекламну продукцію.

1.8. Прискорити ратифікацію Римського статуту для найшвидшого подання позовів проти Росії та «команди» Януковича до Міжнародного Кримінально Суду в Гаазі.

1.9. Після успішного проведення АТО, для попередження подальших провокацій та «експортування» терористів і зброї з території РФ, звернутись до ООН про введення миротворчого контингенту в буферну зону на кордоні між Україною та Росією, на що Україна має повне право як один із засновників ООН. Тим більше, що український контингент миротворців протягом останніх 20-ти років несе службу в багатьох гарячих зонах світу.

ІІ.

2.1. Розпустити Верховну Раду України діючого складу, призначити вибори нового парламенту восени 2014 р. та провести їх за відкрити списками з прозорим фінансуванням партій та кандидатів. Ініціювати створення законодавчої бази для відкликання депутатів усіх рівнів та зняття з них недоторканності.

2.2. Сприяти зміні виборчого законодавства. Ініціювати скорочення кількості народних депутатів до 300 осіб, зменшення заробітної плати і пільг депутатам та усім можновладцям.

2.3. Сприяти притягненню до кримінальної відповідальності депутатів-зрадників ВР України – учасників «копитного» голосування 16 січня, з ПР та КПУ за підтримку тероризму і зраду Україні: О.Єфремова, М.Левченка, П.Симоненка, М. Добкіна, І.Калетника, Г.Кернеса, Н.Шуфрича, В.Олійника, В.Медяника та кума Путіна – запроданця В.Медведчука, а не делегувати їх на переговори з терористами. Врегулювати на законодавчому рівні питання недопущення вищезазначених осіб до нового парламенту чи владних структур, позбавлення їх привілеїв, пільг та конфіскації майна.

ІІІ.

3.1. Сприяти якомога швидшому прийняттю закону про люстрацію, надати повноваження Антикорупційному Бюро України для проведення невідкладного очищення українського політикуму від корупції, зловживання владою, розкрадання коштів, хабарництва та для притягнення до відповідальності всіх винних у злочинах.

3.2. Вжити заходів для покарання винних у розгоні студентського Майдану у ніч на 30.11.2013 р. та вбивць активістів, а також суддів, які виносили вироки щодо активістів під час подій з 22.11.2013 р. по 22.02.2014 р., а також покарання всіх керівників силових структур за сприяння тероризму, саботаж та невиконання службових обов’язків, що призвело до жертв серед мирного населення (колишній начальник ГУ МВС України в Одеської обл. Д.Фучіджі та трьох його заступників, екс-очільника СБУ у Луганській обл. генерал Петрулевич); а також позбавити зарплат, надбавок, пільг, звань працівників МВС у Луганській та Донецькій областях, які перейшли на бік терористів та притягнути їх до кримінальної відповідальності за зраду Батьківщині. Взяти під особистий контроль питання притягнення до відповідальності перед законом очільників правоохоронної та судової системи за саботаж і перешкоджання слідству у справі про розстріл майданівців.

3.3. Сприяти притягненню до відповідальності всіх винних у злочинному зволіканні і непрофесіоналізмі, які призвели до:

– втечі Януковича та його оточення;

– втрати Криму, певної частини ВМФ та Збройних Сил України;

– розповсюдження тероризму і втрати контролю над значною частиною прикордонної території України в Луганській та Донецькій областях;

– гуманітарної катастрофи, чисельних жертв серед мирного населення і українських військових.

3.4. Виступити суб’єктом законодавчої ініціативи і зобов’язати всіх українських олігархів, починаючи з Президента України, віддати певну частину своїх статків для створення боєздатної армії та виведення України з кризового стану.

3.5. За зрадницьку позицію Фірташа, Ахметова й інших, націоналізувати всі газові й енергетичні компанії, які належать по праву народу України, а не кучці кримінальних авторитетів, які шахрайськими способами вкрали все створене і відвойоване нашими батьками і дідами – для суспільного блага і кожного Українця.

3.6.Забезпечити проведення спрощених процедур закупівлі бронежилетів для українських військових або у добровільно-примусовому порядку змусити олігархів закупити бронежилети у необхідній кількості за їх власний рахунок.

3.7. Надати статус учасника бойових дій з відповідними виплатами усім учасникам АТО, перш за все, це стосується загиблих воїнів (є чимало випадків, коли родині загиблого надають довідку про загибель під час охорони громадського порядку та відповідно невиплата грошової компенсації).

IV.

4.1. Переглянути кадрову політику, зокрема щодо підбору фахівців за рівнем професійності, а не за партійною квотою, родинними зв’язками чи «угодністю» та з урахуванням вікових особливостей. Перебування пенсіонерів на державній службі або керівних посадах різних установ і організацій створюють додаткові перепони для реалізації потенціалу молодих та перспективних лідерів з сучасним європейським баченням, які готові служити Україні.

4.2. Пришвидшити проведення децентралізації влади шляхом надання максимальних повноважень територіальним громадам та сприяти їх розвитку на місцях.

4.3. Зупинити процес реформування системи охорони здоров’я, оскільки впровадження її на Вінниччині призвело до жахливих наслідків: збільшилась смертність дітей, а також людей, які проживають в сільській місцевості. Для того, щоб запобігти трагічним наслідкам «злочинної реформи» необхідно: зупинити скорочення стаціонарних ліжок; відновити на первинному рівні разом з лікарями загальної практики педіатричну службу хоча б для дітей до 7 років; залишити на первинній ланці денний стаціонар, ренгенслужбу, лабораторію та фізпроцедури; відновити лікарні в сільській місцевості.

V.

5.1. Провести очищення свого оточення від політиків, на кшталт, Домбровського О.Г., Заболотного Г.М., «перефарбованого» Гройсмана В.Б., які дискредитували себе в очах вінницької громади через численні зловживання владою, корупційні схеми та фальсифікацією під час виборів у ВР у 2012 р. і подій на Майдані (постачання «тітушок», побиття вінницьких активістів під ТТУ, СЗШ № 18, спалення автівок активістів).

5.2. Позбавити займаних посад, провести розслідування та покарати таких одіозних постатей Вінниччини, які заплямували свою репутацію «брудними» справами. Такими посадовцями є:

– голова Вінницького міського суду Михайленко Андрій Васильович та його заступники — Вишар Ігор Юрійович та Чернюк Ігор Володимирович;

– головний лікар – головний експерт Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Власюк Віктор Васильович;

– директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Василюк Світлана Михайлівна;

– головний лікар Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні Антонець Тетяна Іванівна;

– директор Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації Бабій Тетяна Федорівна;

– начальник Головного управління юстиції у Вінницькій області Льовкін Леонід Пилипович;

– начальник управління культури і туризму Вінницької ОДА Скрипник Марія Василівна;

– начальник УДВС ГУЮ у Вінницькій області Чорнобай Олександр Юрійович;

– директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Івасюк Ігор Дмитрович;

– директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Буняк Володимир Володимирович;

– перший заступник Вінницького міського голови Кістіон Володимир Євсевійович;

– директор Департаменту фінансів ОДА Копачевський Микола Анатолійович;

– голова Вінницької райдержадміністрації Шмігель Віктор Борисович;

– керівник групи радників голови Вінницької ОДА Аксельрод Роман Борисович;

– очільник МКП «Архітектурно-будівельний сервіс» Плахотнюк Анатолій Васильович;

– начальник КП «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» Форманюк Микола Вікторович;

– голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Кузьмишин Віталій Миколайович;

– начальник управління Державтоінспекції України у Вінницькій області – полковник міліції Солоненко Павло Дмитрович;

– прокурор Вінницької області – старший радник юстиції Соколовий В’ячеслав Петрович;

– прокурор міста Вінниці Кобко Сергій Леонідович;

– в.о. Вінницького міського голови Моргунов Сергій Анатолійович, заступник міського голови Слишинський Володимир Іванович, та заступник міського голови Рева Андрій Олексійович.

 

Щиро сподіваємось бути почутими своїм Президентом, оскільки пам‘ятаємо Вашу інавгураційну промову, в якій були наступні слова: «Не можна нехтувати волею народу». Не зрадьте Революційної Гідності, Майдан та Благословення вінничан, яке Ви попросили у вінницької громади напередодні виборів Президента України, оскільки, ми несемо солідарну відповідальність за Ваші дії як Глави держави. Не дякуйте нам з біл-бордів, а виконайте свої обіцянки!

 

 


 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я