На голову Новини Звернення До незалежного депутата Вінницької Облради пані Редько з приводу встановлення пам’ятника...

Звернення До незалежного депутата Вінницької Облради пані Редько з приводу встановлення пам’ятника Т.Г. Шевченко

234
0

 Вінницька ОДА вважає, що встановлення пам’ятника Пророку Нації, до 200-річчя Т.Г. Шевченка у обласному центрі, її не торкається. Пан Татусяк – керівник територіальної громади Вінницької області,- ведучи нас до європейського самоврядування, теж не хоче відповісти на це просте питання і стверджує, що тільки пан Гройсман особисто це вирішить і «футболить» усі Звернення, адресовані особисто йому,- направляє їх до Гройсмана!?

                                                                                                                   Звернення
                                                                         До незалежного депутата Вінницької Облради пані Редько
Вельмишановна Тетяна Василівна!
Прошу розібратись, з такими дуже простим питанням, та доповісти територіальній громаді Вінницької області:
– Хто та Ким керує, а наслідки такого «керування» можна побачити: до 200-ліття Пророка Української Нації, Вінничана залишиться без пам’ятника Т.Г. Шевченку на площі Театральній у м. Вінниці.
26.02.2004 року, план Домбровський, обіймаючи на той час посаду міського голови, підписав рішення № 394 ВК ВМР про встановлення пам’ятника Т.Г. Шевченку на площі Театральній у місті Вінниці!
До цього часу, сьогоднішнього дня – 04.07.2013 року, ця подія – встановлення пам’ятника Т.Г. Шевченку на площі Театральній у м. Вінниці,- з невідомих причин для територіальної громади, не відбулась???
Пан Гройсман, нинішній міський голова, який керує містом вже дві каденції, теж з невідомих причин для територіальної громади Вінниччини, чомусь дуже вперто не хоче виконати діюче до даного часу рішення від 26.02.2004 року ВК ВМР???
Вінницька ОДА вважає, що встановлення пам’ятника Пророку Нації, до 200-річчя Т.Г. Шевченка у обласному центрі, її не торкається.
Пан Татусяк – керівник територіальної громади Вінницької області,- ведучи нас до європейського самоврядування, теж не хоче відповісти на це просте питання і стверджує, що тільки пан Гройсман особисто це вирішить і «футболить» усі Звернення, адресовані особисто йому,- направляє їх до Гройсмана!?
Нам бачиться, що якби мером м. Вінниці сьогодні був би мудрий єврей Дмитро Володимирович, то пам’ятник до 200-річчя Пророка Української Нації – вже давно стояв би на визначеному місці!
Прохання до Вас особисто, пані Редько, як до незалежного, дійсно народного депутата Вінницької Облради: – зібратися усім обранцям – депутатам різних рівнів області, запросити народних депутатів «ВЗ», так званого вищого рівня, стати на коліна перед паном Гройсманом і молити його, щоб до 200-річчя Шевченка, його милість Гройсман, встановив пам’ятник Т.Г. Шевченку у м. Вінниця, на визначеному у 2004 році територіальною громадою Вінниччини місці – площі Театральній, що зафіксовано у діючому рішенні №394 від 26.02.2004 року ВК ВМР.
Досить нам сорому на увесь Світ з вирішенням цього дуже простого, дуже важливого та принципового питання…
Додатки:
1. Діюче рішення №394 від 26.02.2004 р. ВК ВМР, на 1 арк.
2. Лист від 21.05.2013 р. розпорядника інформації ВК ВМР про те, що Рішення №394 від 26.02.2004 р. ВК ВМР – не скасовано, на 1 арк.
3. Запит від 20.12.2012 р. про надання інформації та відповідь пані Спірідонової на 2 арк.
4. Звернення від 19.03.2013 р. до пана Татусяка та Депутатів ВМР, рішення Голови Вінницької Облради з цього питання, на 3 арк.
5. Лист від 15.12.2011 р. та 05.01.2012 р. наукових працівників ВНТУ та ВДПУ ім.. Коцюбинського, на 6 арк.
6. Листи від 01.02.2012 р. Вінницького Козацького Полку та ВОО «Свобода» міському голові про направлення 3410 підписаних листів, на 1 арк.
7. Лист від 08.01.2012 р. Президенту України та Пресове Повідомлення Світового Конгресу Українців, на 2 арк.
З повагою до Вас, не байдужий член територіальної громади області та міста.
04.07.2013 р.                                                                                                                                                                                                                             В.В. Козяк
P.S. Замислюючись над такою поведінкою Гройсмана В.Б. ми не можемо знайти розумну відповідь: що заважає виконати діюче рішення №394 від 26.02.2004 р. ВК ВМР, а може, як кажуть в народі,- те що заважає «плохому танцору», то невже у Вінницькій області не знайдеться кваліфікований хірург, який би допоміг пану Гройсману позбавитися цієї недуги!?

Активіст  ГО "Голос Народу – до демократії через право"    В.В. Козяк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я