На голову Новини Зупинимо свавілля влади !

Зупинимо свавілля влади !

142
0

 2 листопаду 2011 року ініціативна група Центр підготовки старших будинків запропонувала  керівництву Вінницької незалежної профспілки «Голос Народу»  звернутись до виконкому Вінницької міської ради, ЖЕКів міста з вимогами що до вирішення проблемних питань житлово-комунального господарства міста, які не вирішуються тривалий час.

          ——–Незалежна профспілка ———–           м.Вінниця, вул..Соборна,52

«ГОЛОС НАРОДУ»           тел. (0432) 69-66-06

                                                                                                                  www.golosnarodu.com.ua

____________________________________________________

                Зупинемо свавілля влади !

2 листопаду 2011 року ініціативна група Центр підготовки старших будинків запропонувала  керівництву Вінницької незалежної профспілки «Голос Народу»  звернутись до виконкому Вінницької міської ради, ЖЕКів міста з вимогами що до вирішення проблемних питань житлово-комунального господарства міста, які не вирішуються тривалий час. Пропозицію підтримав почесний голова профспілки Віктор Васильович Малиновський та вже на наступних зборах групи підготовки старших будинків, які відбулись  9 листопада, був розглянутий проект Відкритого Листа- Звернення до керівництва виконкому Вінницької міської ради та ЖЕКів міста, що додається до уваги ЗМІ та мешканців міста до подальшого обговорення та остаточного прийняття .

В    І    Д    К    Р    И    Т    И    Й

Л   И   С   Т  З   В   Е   Р   Н   Е   Н   Н   Я

до керівництва виконкому Вінницької

міської ради та  ЖЕКів  міста

          Мешканці  міста   Вінниця найняли вас до праці  та захисту  інтересів громади, однак ви погано працюєте та зраджуєте нас ! У важкий  час життя держави та нашого міста ви шукаєте не шляхи його поліпшення, а шляхи власного збагачення за рахунок остаточного знищення  простої  людини .

                  Підтвердженням цього є протиправні дії та бездіяльність виконкому що до  економічно обґрунтованого, справедливого та чесного надання житлово-комунальних послуг мешканцям міста. В супереч  нашим інтересам та чинному законодавству  України виконком  своїм рішенням ,  на що не має повноважень, затвердив Типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, який суттєво відрізняється від Типового договору , затвердженого Кабінетом Міністрів України для усіх громадян держави , крім вінничан, та суттєво ущемляє наші інтереси.

                   Іншим рішенням виконком впровадив визначення тарифів за надані послуги  з утримання будинків та прибудинкових територій самими виконавцями цих послуг, тобто ЖЕКами, тим самим створив умови для  зловживань  їх монопольним становищем та завищення цін на  послуги. Такий порядок розрахунків також є грубим порушенням чинного законодавства та суттєво ущемляє наші інтереси.

                   Рішеннями виконкому істотно порушуються нормативні документи центральних органів влади, якими урегульовано питання послуг, виконання яких здійснюється за рахунок  квартплати. Внаслідок цього мешканці наших будинків сплачують кошти як у вигляді плати за послуги з утримання житла, так і у вигляді додаткових платних послуг. Крим того, виконавці послуг значно перевищують  фактично виконані обми  робіт, знаходять багато інших способів омани та здирництва, що звісно кожному мешканцю міста.

                    Вказані правопорушення визнані державними контролюючими установами та судами, виконком  Вінницької міської ради зобовязаний припинити порушення законодавства , привести свої рішення у відповідність до діючих  законів та нормативних актів, провести перерахунки  вартості наданих послуг мешканцям міста з 2009 року по цей час, однак виконком тривалий час не звертає на ці вимоги а ніякої    уваги !!!

       ДОСИТЬ  ДУРИТИ   ТА  ГРАБУВАТИ  НАС  !    ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ   !!!   

       Оголошуємо про початок  ГРОМАДСЬКОЇ   АКЦІЇ   мешканців  міста Вінниці :

-на 1-му  етапі  Акції  направляємо даного листа керівництву виконкому Вінницької міської ради та ЖЕКів  міста, вимагаємо привести рішення виконкому  у відповідність до чинного законодавства  та провести перерахунки вартості наданих житлово-комунальних послуг  мешканцям міста з 2009-го по 2011-й рік , а також організуємо  розширений збір  підписів у підтримку  цього  листа-звернення; строк виконання – до 31.12.2011року;

 -на 2-м етапі Акції ( у разі  невиконання вимог 1-го етапу)  організуємо  та оголошуємо місячник бойкоту   виконкому Вінницької міської ради та   відмови міста Вінниці  від  оплати житлово-комунальних послуг; строк  виконання  –  січень  2012 року;

 – на 3-м етапі Акціі( у разі невиконання вимог 1-го і 2-го етапів) – безстроковий бойкот виконкому Вінницької міської ради та відмова міста Вінниці від оплати житлово-комунальних послуг.

ЗАКЛИКАЄМО СТАРШИХ БУДИНКІВ МІСТА ДО ЗБОРУ ПІДПИСІВ У ПІДТРИМКУ  ДАНОГО ЛИСТА-ЗВЕРНЕННЯ У СВОМУ БУДИНКУ ТА МОБІЛІЗАЦІЇ  МЕШКАНЦІВ НА  ВИКОНАННЯ ЙОГО ВИМОГ  !

 

        Ініціативна  група  Центру підготовки старших будинків  ВНПС «ГОЛОС НАРОДУ».

(См.підписи на обороті) 

Чекаємо на ваші зауваження, пропозиції   та доповнення до наданого тексту  за нашою електронною адресою: golosnarodu@ukr.net            

                                                                              ВНСП "Голос Народу"       

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я