На голову Новини Зручний і практичний: 5 причин вибрати мобільний телефон замість смартфона

Зручний і практичний: 5 причин вибрати мобільний телефон замість смартфона

334
0

Технологічний прогрес – це, безсумнівно, добре, проте багато покупців і сьогодні відмовляються від придбання смартфона і купують мобільний телефон. У цьому матеріалі ми розглянемо кілька вагомих мотивів такого вибору.

5 причин придбати мобільний телефон:

  1. Приємні ціни . Всім відомо про досить високих цінах на новинки смартфонів, і часто приводом для цього є реклама і назва бренду. Але це не стосується мобільних телефонів: їх цінники на порядок нижче.

  2. Компактні розміри . Компактний, сучасний –  в moyo.ua мобільний телефон  з легкістю транспортується в кишенях джинсів або жіночій сумочці, не викликаючи дискомфорту. Чого, на жаль, не скажеш про громіздких смартфонах з великими екранами.

  3. Простота користування . Набагато простіше пояснити людині, яка не розбирається в техніці, як користуватися мобільним телефоном, ніж крутим смартфоном з безліччю не завжди потрібних функцій. До того ж мобільні телефони дуже доречні під час робочого процесу, коли всі, що потрібно від телефону – зручність дзвінків, смс та e-mail.

  4. «Незламність» . Про міцність мобільних телефонів завжди ходили чутки, особливо про легендарних Nokia, – і не дарма. Ці невеликі зручні моделі витримують небезпечні падіння на підлогу і навіть занурення в воду. Звичайно, експериментувати не варто, але мобільний телефон явно переживе більше випробувань долі, ніж смартфон.

  5. Кнопки . Великим плюсом мобільних телефонів є те, що забувається в еру смартфонів – кнопки. Завдяки вдалій системі блокування ви ніколи не зателефонуйте зайвий раз «з кишені», а кнопки не відмовляться працювати в холод чи спеку, на відміну від сенсора. Навіть під час дзвінка екран не зреагує на дотики телефону до щоки і не буде відволікати від бесіди.

Вибір телефону залежить, безсумнівно, від ваших особистих потреб і вимог. Однак варто пам’ятати, що не завжди потрібно йти за модою: не завадить і не витрачати зайві гроші і придивитися до надійних кнопковим аналогам смартфонів, з не менш широким кількістю функцій.

expert.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я