На голову Новини Зразок заяви про заборону встановлення домофона

Зразок заяви про заборону встановлення домофона

1060
0

 Цю заяву потрібно відправити листом з повідомленням про вручення.

Директору (назва фірми яка намагається встановити домофон)

(ПІБ директора фірми) (адреса фірми яка хоче встановити домофон)      

від ПІБ (ваше) ____________________________

(ваша адреса) вул. ХХХХХХХХХ, 19, кв._____,

м. Вінниця, тел. _______________ _____ _________________ 2013 року

ЗАЯВА про безоплатне надання ключів для забезпечення доступу до власної квартири

Повідомляю, що 06.09.2013 року був укладений договір № 1 між (назва фірми) та частиною мешканців 4 під`їзду будинку 19 по вул. ХХХХХХХХХ в м.Вінниця про монтаж домофонної системи. Представник мешканців в договорі — Ініціатор Ірина Болеславівна. Повідомляю, що на укладання договору про монтаж домофонної системи не було надано згоди всіма мешканцями під`їзду № 4 будинку 19 по вул. ХХХХХХХХХ. Нагадую Вам, що договір на монтаж домофонної системи, укладений за наявності згоди на цю угоду у 51 % від загальної кількості власників квартир є незаконним. Надаючи потенційним споживачам ваших послуг неправдиву інформацію, Ви спонукали їх на порушення вимог статей 369, 382, 383 Цивільного Кодексу України, статті 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення. При укладені зазначеного договору Вами були порушені вимоги статей 41, 68 Конституції України (право на свободу пересування, право на користування власністю, право на житло, обов’язок виконувати Закони України), статей 19, 21 Закону України «Про захист прав споживачів» (нечесна підприємницька практика), статті 9 Житлового кодексу України (право на користування житлом), статей1000, 1007 ЦК України (особливі вимоги до особи, що укладає договір від імені інших співвласників). Ваші дії можуть розглядатись як такі, що містять ознаки кримінального злочину згідно статті189 Кримінального кодексу України (вимагання). Повідомляю, що я, як співвласник будинку 19 по вул. ХХХХХХХХХ, не давав(ла) згоди на укладення зазначеного договору. Я не замовляв(ла) послугу по обмеженню доступу до 4 під’їзду будинку 19 по вул. ХХХХХХХХХ. Встановлення домофону створює перешкоди для доступу до квартир будинку службам екстреної допомоги, перешкоджає доступу до житла мені, моїй родині, моїм родичам та знайомим.

Виходячи з зазначеного, з метою безумовного додержання вимог чинного законодавства, пропоную Вам надати мені безоплатно ____ (_____________) ключів від замка домофону для моєї родини. Прошу надати мені ключі, які не містять рекламної інформації про ТОВ Укрбудсвіт.

У випадку відмови задовольнити мої законні вимоги, залишаю за собою право звернутись до суду з позовом про скасування договору № 2 651, здійснювати захист своїх порушених прав у будь-який інший, дозволений чинним законодавством, спосіб.

Заявник ________________________      

Директору (Фірма) (ПІБ директора) (адреса фірми) 

власників квартир за адресою вул. ХХХХХХХХХ, 19, м.Вінниця, 

ЗАЯВА про заборону здійснення монтажу домофонної системи

У відповідності до вимог статей 41, 68 Конституції України, статей 369, 382, 383 ЦК України, статей 19, 21 Закону України «Про захист прав споживачів», статті 9 Житлового кодексу України, власники квартир 4 під`їзду будинку 19 по вулиці ХХХХХХХХХ у м.Вінниця заявляють Вам, що вони не давали згоди на укладення договору з ТОВ Укрбудсвіт на монтаж домофонної установки. Власник квартири 131 Ініціатор Ірина Болеславівна уклала договір з ТОВ Укрбудсвіт на встановлення домофонної системи від імені інших співвласників, не маючи на це необхідних повноважень. Власники квартир 4 під`їзду будинку 19 по вулиці ХХХХХХХХХ як співвласники цілісного майнового комплекса вимагають від ТОВ Укрбудсвіт припинити роботи по встановленню домофонної системи обмеження доступу за адресою: вул. ХХХХХХХХХ, 19, 4 під`їзд. Власники квартир заперечують проти використання місць загального користування частиною співвласників будинку 19 по вулиці ХХХХХХХХХ без отримання згоди всіх співвласників. Як співвласники місць загального користування в цьому будинку, власники квартир забороняють здійснювати будь-які роботи по встановленню домофона за адресою: вул. ХХХХХХХХХ, 19, 4 під`їзд. Питання надання дозволу на установку і монтаж домофону може бути розглянуто власниками квартир після того, як всі мешканці, які не погоджуються на установлення домофона і купівлю в ТОВ Укрбудсвіт ключів, отримають безоплатно необхідну їм кількість ключів.

Заявники: № квартири Прізвище, ініціали Підпис Дата
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я