На голову Економіка Зниження цін на газ в Україні не суперечить програмі МВФ! Як вам...

Зниження цін на газ в Україні не суперечить програмі МВФ! Як вам формулювання???

122
0

Уряд мільйонера Гройсмана в рази підвищує населенню України вартість УКРАЇНСЬКОГО газу на вимогу світових олігархів з МВФ, а потім робить із себе липового “благодійника”!..

Постанова Кабінету міністрів, що дозволяє знижувати ціну на газ для потреб населення нижче 8,55 гривні за кубометр, відповідає зобов’язанням, які взяла на себе Україна в програмі співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова…

“Ціни, встановлені в постанові КМУ №867, фактично будуть функціонувати як стеля цін на природний газ для населення до кінця цього року. Це відповідає меті ринкового ціноутворення на природний газ для всіх категорій споживачів, і, таким чином, це відповідає нашим зобов’язанням за програмою, що підтримується МВФ”, – сказала міністр.

Маркарова підкреслила, що постанова уряду №293 від 3 квітня 2019 року дасть змогу ціні на природний газ для населення відповідати рівню цін, що утворилися на ринку, що відповідає меті переходу до ринкового ціноутворення.

Голова Мінфіну нагадала, що прийнята в рамках програми з МВФ торішня постанова №867 встановила оптові ціни на природний газ для побутових споживачів на період до кінця 2019 року, коли тариф на природний газ, який використовується домогосподарствами, повинен стати повністю ринковими (читай захмарними!)!!!

Нагадуємо:

НАК “Нафтогаз України” спільно з представниками уряду розробила новий  “механізм” (НОВУ СХЕМУ!!!) визначення регульованої ціни, який дозволяє не тільки уникнути підвищення вартості газу для населення та теплової генерації з 1 травня 2019 року, але й зменшити її до рівня 8247 гривень за тисячу кубометрів.

23 квітня 2019 прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що зниження “Нафтогазом України” ціни на газ на 300 гривень за тисячу кубів з травня є гарним початком для подальших знижень. Ну забрехався вже зовсім!!!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я