На голову Новини Зміна місця голосування перед виборами до Верховної Ради має особливості

Зміна місця голосування перед виборами до Верховної Ради має особливості

126
0

Українці, які змінять місце голосування перед виборами до Верховної Ради, отримають лише один бюлетень на виборчий дільниці…

Перед парламентськими виборами місце голосування можна змінити, як і перед президентськими. Процедуру можна пройти до 15 липня 2019 включно.

“Однак особливість парламентських виборів у тому, що у разі зміни місця голосування виборцю дадуть лише один бюлетень – за партійними списками”, – йдеться у повідомленні.

“Обидва бюлетені – і за мажоритарного кандидата, і за партію – отримають тільки ті виборці, які змінять місце голосування в межах “рідного” округу. Ще один варіант – просто поїхати голосувати за місцем реєстрації”, – додали у громадській мережі.

Для зміни місця голосування необхідно лише 5 кроків:

до 15 липня прийти до відділу ведення державного реєстру виборців, мати з собою паспорт та документи, написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування і причину зміни місця голосування, отримати відповідне посвідчення і 21 липня прийти на нову дільницю і проголосувати.

Нагадаємо:

  • Перед другим туром президентських виборів багато людей, які хотіли змінити місце голосування, у Києві зіткнулися з проблемою довжелезних черг у відділах ведення держреєстру виборців.
  • 21 травня президент Володимир Зеленський видав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання. Згідно з указом, позачергові вибори до парламенту відбудуться 21 липня 2019 року.
  • 24 травня в Україні стартував процес тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах Верховної Ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я