На голову Новини ЗМІ: Поплічникам Януковича виставили захмарний рахунок за перебування в Росії

ЗМІ: Поплічникам Януковича виставили захмарний рахунок за перебування в Росії

110
0

 Втікачі-реформатори Сергій Арбузов, Олександр Клименко, олігархи Сергій Курченко, а також частина інших екс-членів «Сім’ї» змушені повертатися в Україну.

 Втікачі-реформатори Сергій Арбузов, Олександр Клименко, олігархи Сергій Курченко, а також частина інших екс-членів «Сім’ї» змушені повертатися в Україну.

Про це повідомляє «Оглядач» із посиланням на джерела.

За словами інформатора, причина в тому, що Кремль виставив «політемігрантам» непомірний прейскурант за політичний притулок в Росії. З чуток, він становить кілька мільярдів доларів.

Оскільки 90-денний термін легального перебування на території Росії вже давно закінчився, і тому їх поставили перед фактом: «Платіть або забирайтеся». Джерела повідомляють, що президент-втікач Віктор Янукович, а також його сини сплатили свої внески за натуралізацію і безпеку. Але оскільки відносини між Януковичами і «молодими реформаторами» різко погіршилися, останні діють окремо і обрали іншу тактику щодо свого майбутнього.

Видання зазначає, що у них є вибір: або сховатися в якій-небудь африканській країні, Північній Кореї або Латинській Америці, при цьому, не будучи впевненими у своїй безпеці, або домагатися скасування санкцій в Європі. Власне цей напрямок зараз теж перебуває в активній розробці. Зокрема, як раніше повідомлялося, що члени «Сім’ї», подали позови до Європейського суду з вимогою розблокувати їх рахунки, а також зняти всі санкції. Проте великих надій на успіх цього заходу вони не плекають, відзначає видання.

Третій сценарій – повернення в Україну. За інформацією видання, саме з цією метою і створюється фракція в парламенті «За мир і стабільність»: спостерігачі відзначають, що фракція буде будуватися на осколках «регіоналів», і за різними даними, абонплата за перебування в ній становить до $400 тис., в середньому $250-$350 тис. на місяць. Джерела видання повідомляють, що парламентські багнети будуть боротися «За мир…» для того, щоб їх засновники могли провести успішні переговори з керівництвом країни про репатріацію.
«Вони сподіваються, що на батьківщині з них візьмуть дешевше», – повідомляє джерело видання.

Ще один важливий момент: вони збираються жорстко конкурувати на мажоритарних виборах зі «старими донецькими», не шкодуючи при цьому для своїх ставлеників фінансового ресурсу. Завдяки цьому може статися омолодження так званої донецької політичної еліти.

Екс-президент України Віктор Янукович порушує федеральний закон «Про правове положення іноземних громадян у Російській Федерації», який передбачає безперервне тимчасове перебування на території Росії іноземних громадян не більше 90 діб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я