На голову Новини Зловживання у Вінницькій обласній дитячій лікарні сягнули мільйонів гривень

Зловживання у Вінницькій обласній дитячій лікарні сягнули мільйонів гривень

76
0

Зловживання у Вінницькій обласній дитячій лікарні сягнули мільйонів гривень. У медичному закладі було закуплено застаріле дороге обладнання, проводилися неякісні ремонті роботи і за бюджетні кошти оплачувалися послуги, які отримували приватні структури. Про це повідомила народний депутат України Ірина Суслова, посилаючись на дані отримані від Держфінінспекції.

«У лікарні уже сім років фактично не встановлені та не використовуються два ендоскопічні хірургічні лазери вартістю понад 1 млн. грн., не використовується інше дороговартісне обладнання. Також лікарня покривала за рахунок бюджетних коштів електроенергію, яку споживала фірма-орендар на суму понад 387 тис грн. Неякісно проведено і ремонтні роботи», – зазначила Суслова. Вона переконана, що «держава повинна здійснювати особливо жорсткий контроль у галузі охорони здоров’я».

«Майже рік триває розслідування та, попри численні встановлені факти, справа досі не передана до суду. Щоб покарати винних необхідне втручання керівництва правоохоронних органів», – заявила Суслова.

Депутат повідомила, що уже готуються відповідні звернення до МВС та прокуратури.

«Неприпустимо, щоб, як у випадку із Вінницькою обласною державною лікарнею, заборона на проведення перевірки суб’єктів господарювання та інші причини, перешкоджали покаранню винних за розкрадання бюджетних коштів», – зазначила Суслова. Раніше, нардеп від партії «ВОЛЯ» Ірина Суслова зверталася у Держфініспекцію, де їй підтвердили численні факти зловживань у Вінницькій обласній дитячій лікарні.

Джерело: vinnlife

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я