На голову Економіка Зла й неадекВАТНА Росія загнала на Донбас 2 колони підозрілих камазів!

Зла й неадекВАТНА Росія загнала на Донбас 2 колони підозрілих камазів!

356
0

Через непідконтрольні Україні ділянки кордону з Росією на окупований Донбас в’їхали 17 камазів із невідомим вантажем…

Джерело: Державна прикордонна служба України

Деталі: Через російські пункти пропуску “Матвєєв Курган” та “Донецьк” з 05.00 до 06.00 19 грудня цього року на в’їзд в Україну прослідувало 2 колони вантажівок.

Переміщення цих російських автоколон, як і попередніх, відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та державного законодавства і погоджених з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста модальностей.

Російська сторона називає такі колони, які регулярно в’їжджають на окупований Донбас через неконтрольовані Україною ділянки кордону, “гуманітарними конвоями”. У вантажівках нібито перевозили медобладнання, медикаменти, дитячі набори.

Однак українська міжвідомча група з прикордонників та митників не мала змоги отримати достеменну інформацію про фактичний вміст вантажівок і могла здійснювати лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій.

При цьому прикордонники визначили, що завантаженість вантажівок в середньому складала близько 75 %.

В цьому році це 12-й такий “гумконвой”. Загалом Росія відправила на окупований Донбас вже 96 таких “гумконвоїв” з невідомим вмістом, після прибуттяя  яких обстріли одразу ЧОМУСЬ активідовуються! А СКІЛЬКИ за роки окупації Донбасу в РФ бойовики за сприяння РФ вивезли майна й заводів?…