Новини Журналіст «The Sun» прийшов на інтерв’ю до посла РФ в образі Кончіти...

Журналіст «The Sun» прийшов на інтерв’ю до посла РФ в образі Кончіти Вурст (ФОТО)

156
0

 Репортер британського видання «The Sun» Родрі Філліпс, одягнений, як переможець Євробачення Кончіта Вурст, прийшов до російського посольства в Лондоні.

 Репортер британського видання «The Sun» Родрі Філліпс, одягнений, як переможець Євробачення Кончіта Вурст, прийшов до російського посольства в Лондоні.

«The San» придумав жарт після заяв російських політиків і багатьох простих росіян у соцмережах, які обурювалися через те, що Кончіта виграв найбільший конкурс талантів континенту. Це відбувалося незважаючи на широке визнання Кончіти у всій Європі, пише "BuzzFeed".

Журналіста Філліпса зустрів охоронець біля воріт посольстваРФ. Коли жартівник запитав, як йому побачити посла, поліцейський відповів: «Ви не можете просто зайти без попередження і бачити його… Не можливо просто увійти, сер.»

Журналіст в образі бородатої Кончіти прийшов також на Стемфорд Брідж, у будинок ФК «Челсі», клубу, що належить російському олігарху Роману Абрамовичу.

Багато перехожих припускали, що журналіст був справжнім Кончітою і фотографувалися з ним на пам’ять.

Як писалося раніше, переможцем пісенного конкурсу «Євробачення-2014» став бородатий трансвестит з Австрії Кончіта Вурст.

Окрім цього, обурена перемогою на Євробачення-2014 австрійського трансвестита Кончіти Вурст Росія пропонує закрити від «виконавця» свої кордони та створити альтернативний пісенний конкурс «Голос Євразії».

ЛГБТ-спільноти у Москві хочуть провести 27 травня «марш бородатих» на честь переможця «Євробачення-2014» Кончіти Вурст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я