На голову Новини Жити по старому (ВІДЕО)

Жити по старому (ВІДЕО)

208
0

При зміні влади керівники завжди намагаються розставити на ключові місця своїх людей, яким можуть довіряти. Не стала винятком і нова команда Петра Порошенка.

При зміні влади керівники завжди намагаються розставити на ключові місця своїх людей, яким можуть довіряти. Не стала винятком і нова команда Петра Порошенка.

 

 

На жаль, намагаючись якнайшвидше зайняти крісла, новопризначенці готові діяти методами, які не дають Україні «Жити по-новому». У цьому «Слідство.Інфо» переконалося, коли один з таких чиновників прийшов запропонувати нам цікаву тему для розслідування.

 

Ми зустрілися з цією людиною двічі. Вже під час першої розмови ми почули речі, які, з одного боку, обурили нас, а з іншого – зробили цю історію ще цікавішою. Тому ми попросили про другу зустріч, щоб задокументувати сказане нашим гостем. Вона відбулася неподалік від студії «Громадського». Наш співрозмовник заявив, що готовий всіляко сприяти тому, щоб запропонована ним тема вийшла в ефір.

 

– Які саме умови ви пропонуєте?

 

– Озвучте, какие они должны быть .

 

– Так суть в тому, що я ніколи не працював у такому режимі.

 

– В зависимости от того, что это будет. Как оно может попасть, куда оно может попасть. Если это будет коротенький сюжетик, который никто не увидит.

 

– Его в любом случае увидят, потому что он будет выходить на телевидении.

 

– Да, но у вас это специфическое. Во первых, это ютуб канал.

 

– Не только, это еще и «Первый национальный».

 

– Ну это тогда уже интереснее. Хорошо, а время сюжета?

 

– Ну, конкретно в нашем случае это будет где-то около восьми минут.

 

– Восемь минут – это до фига. По поводу компенсации усилий какой то ориентир дайте.

 

– Я не знаю, какой вам ориентир дать.

 

– Я сам нахожусь в зависимом положении, решений не принимаю. Ну, блин… 500 долларов.

 

Чоловік на відео, який пропонує журналісту 500 доларів – Олексій Валентинович Наумов. Його недавно призначили виконувачем обов’язків директора київського підприємства ВАТ "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву", що підпорядковується Міністерству ЖКХ Володимира Гройсмана. Наумов неодноразово наголошував на тому, що може організувати нам зустріч з віце-прем’єром.

 

«Я буквально сегодня до конца дня попытаюсь встретиться с его помошником. Задам ему вопрос предметно. Опишу ситуацию, что он должен сказать, получу ответ и сразу передзвоню», – пообіцяв він.

 

Ми вирішили зняти цей сюжет, але він вийшов не таким, яким хотів бачити його чиновник.

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я