На голову Новини Жити по-новому: Українців готують до нових цін

Жити по-новому: Українців готують до нових цін

131
0

Підвищення податків призведе до подорожчання продуктів, алкоголю, сигарет і дизпалива.

Верховна Рада продовжує шукати резерви для бюджету на наступний рік. 6 грудня парламент прийняв у першому читанні законопроект №5132, в якому прописані додаткові податки і збори, повідомляють  Патріоти України.

Для початку нардепи зарубали спецрежим ПДВ аграріям і його повернення експортерам. Нагадаємо, що на відміні пільг аграріям наполягав МВФ. Напередодні прийняття змін до ПК аграріям пообіцяли, що на підтримку сільського господарства з державної скарбниці буде виділятися 1% ВВП на рік. Тобто, чим більше буде рости економіка, тим більші дотації отримуватимуть селяни. І відповідно, навпаки.

Експерти не сумніваються: виробники продуктів компенсують свої втрати за рахунок зростання цін.

Неприємний сюрприз чекає любителів шкідливих звичок: акцизи на горілку в наступному році підвищать на 20%, на вино і слабоалкогольні напої – на 12%, на тютюнові вироби – на 30%. У Кабміні пояснили, що таким чином Україна підтягується до Європи, де акцизи вищі.

Крім того, депутати хочуть не бути дріб’язковими і відмовитися від диференційованого акцизу на дизельне пальне. Зараз він варіюється від 95 євро до 125,5 євро за тонну, а буде єдина ставка на рівні 125,5 євро за тонну. Для споживача це означає зростання цін приблизно на 1 гривню на літрі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я