На голову Новини Жінки або чоловіки: вчені встановили, хто більш агресивний за кермом

Жінки або чоловіки: вчені встановили, хто більш агресивний за кермом

900
0

У сучасному світі жінка за кермом уже нікого не дивує.

Більш того, представниці прекрасної статі, на думку британських вчених, навіть більш зосереджені, коли водять машину.

Ці ж британські вчені і вирішили з’ясувати, представники якої статі більш агресивні водії.Для цього дослідники з Голдсмітского університету Британії здійснили цікавий експеримент,  повідомляє  hyser.com.ua

Експерти досліджували емоції жінок і чоловіків за кермом. Зокрема, аналізувалися реакції на різні звуки, запахи, тактильні і смакові відчуття. Також вчені спостерігали за тим, на що водії звертають увагу під час руху.

Остаточні результати експерименту були оброблені за допомогою спеціальної програми, яка і визначила рівень емоційності кожного водія.

Результат поиска збережений за запит "жінки і чоловіки за кермом"

 

Як виявилося, пані за кермом поводилися куди більш емоційно, ніж водії-чоловіки. За даними дослідження, представниці прекрасної статі на 12% більш агресивно і на 14% сильніше сприймають звукові сигнали і критику на свою адресу.

Такі відмінності в поведінці експерти пояснюють з посиланням на еволюцію. Як відомо, протягом багатьох століть жінки вважалися своєрідним оберегом. Саме тому, вважають вчені, у представниць прекрасної статі значно краще розвинений інстинкт самозбереження. А це, в свою чергу, тягне за собою гостру реакцію на будь-яку потенційну загрозу. Це безпосередньо стосується і водіння автомобіля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я