На голову Економіка Зеленський заявив про бажання України прийняти зимову Олімпіаду.

Зеленський заявив про бажання України прийняти зимову Олімпіаду.

55
0
«Велика мрія – це Олімпіада в Україні. І я дуже в це вірю. Я впевнений, що наша велика держава заслуговує стати господаркою Олімпійських ігор»
«Велика мрія – це Олімпіада в Україні. І я дуже в це вірю. Я впевнений, що наша велика держава заслуговує стати господаркою Олімпійських ігор»

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі у Києві з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом повідомив йому, що Україна має намір стати господарем зимових Олімпійських ігор і тому вступить у фазу діалогу з Міжнародним олімпійським комітетом і якнайшвидше направить делегацію до штабквартири МОК у Лозанні.

Як повідомила пресслужба голови держави, зустріч відбулася 11 вересня.

У пресслужбі Зеленського заявили, що «Томас Бах привітав цю ініціативу, «враховуючи чудові спортивні традиції України, а також побачивши надзвичайно вражаючу презентацію сучасної спортивної інфраструктури країни».

Згодом під час святкових заходів з нагоди 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету, які відбулися в Національному палаці мистецтв «Україна», голова держави заявив: «Велика мрія – це Олімпіада в Україні. І я дуже в це вірю. Я впевнений, що наша велика держава заслуговує стати господаркою Олімпійських ігор».

Джерело

#влада #мок #олімпіада #зеленський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я