На голову Економіка Зеленський та Санду домовилися про спільний рух до ЄС!

Зеленський та Санду домовилися про спільний рух до ЄС!

147
0

З Києва до Кишинева за 5 годин: Зеленський домовився з президенткою Молдови  створити новий транспортний коридор| Громадське телебачення | Громадське  телебаченняПрезидент України Володимир Зеленський та президент Молдови Майя Санду домовилися активізувати імплементацію програм євроінтеграції для досягнення стратегічної для обох країн мети членства в ЄС.

Про це Санду заявила після підписання у Києві двосторонніх документів з Президентом України Зеленським, передає Укрінформ.

“Під час зустрічі ми підтвердили наше спільне бажання активізувати імплементацію нашими країнами програм європейської інтеграції. Цей шлях є стратегічним варіантом для Республіки Молдова та України та надійним способом розбудови функціональної держави із сучасною ринковою економікою в інтересах громадян”, – сказала Санду.

За її словами, лідери обох країн також висловилися за посилення діалогу між Молдовою і Україною в рамках “Східного партнерства”, зокрема в рамках саміту цієї ініціативи, який відбудеться цьогоріч.

Санду також повідомила про домовленість відновити діалог по лінії профільних установ обох країн для розв’язання невирішених питань у відносинах, включаючи продовження діяльності робочих груп і двосторонніх галузевих комісій.

Володимир Зеленський, у свою чергу, наголосив, що Україну та Молдову об’єднує спільне бачення майбутнього як повноправних членів Європейського Союзу.

“Наші країни єднають не тільки спільний кордон та спільне минуле, але і спільний рух та спільне бачення майбутнього наших країн як повноправних членів Європейського Союзу”, – сказав Зеленський.

За його словами, стратегічному питанню інтеграції України та Молдови до ЄС було приділено окрему частину переговорів із Санду.

“Членство у Євросоюзі — це дійсно стратегічна мета, тут наші підходи повністю співпадають”, – запевнив Зеленський.

Він також підкреслив, що Україну і Молдову єднають спільні цінності та позиції щодо ключових питань загальноєвропейського порядку денного та безпеки регіону.

Джерело

#зеленський #санду # євросоюз #співпраця #КМУ