На голову Політика Зеленський: солдати РФ убивають тисячі мирних громадян, це атака проти всієї вільної...

Зеленський: солдати РФ убивають тисячі мирних громадян, це атака проти всієї вільної Європи.

77
0

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна заслуговує на позитивне рішення щодо надання статусу кандидата в ЄС. Він запевнив, що об’єднана Європа зможе протистояти тиранії Росії.

Про це він розповів під час промови на благодійному телемарафоні Embrace Ukraine – #StrivingTogether. Лідер держави ще раз подякував усім за підтримку та наголосив на тому, що зараз ЗСУ боронять незалежність та демократію всього світу

“Залишилося декілька днів до історичного рішення Європейського Союзу щодо України. І я впевнений, що ні в кого з нас немає сумнівів, що Україна має отримати позитивне рішення. Ми це заслужили! І заслужили не тільки нашою сміливістю й боротьбою за свободу”, – сказав Зеленський.

Він наголосив на тому, що щодня російські війська вбивають цивільних громадян мирних міст. Вони знищують житлові будинки, руйнують інфраструктуру і депортують українців у віддалені регіони РФ.

Ми не дозволимо зруйнувати наші цінності. Я вірю, що разом ми зможемо закінчити війну нашою перемогою якнайшвидше. І відбудуємо все, що Росія зруйнувала. Об‘єднана Європа точно сильніша за будь-яку тиранію”, – запевнив президент.

Він звернув увагу міжнародної спільноти на те, що навіть в умовах війни Україна змогла зберегти демократичні інституції та розширила простір дії європейських цінностей. Зокрема, йдеться про ратифікацію Стамбульської конвенції.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я