війна Зеленський – путіну: пора вже подумати, що казати Богу.

Зеленський – путіну: пора вже подумати, що казати Богу.

323
0

Президент України Володимир Зеленський порадив російському диктатору володимиру путіну подумати вже, що він буде казати Богу. Про це він сказав під час онлайн-зустрічі з африканськими журналістами, зокрема з представниками ЗМІ з Нігерії, ПАР, Кенії та Гани.

Зеленський зазначив, що кінець війни залежить від об’єднання світу навколо України.

«Це не про Україну, це про те, що зараз тут гаряче, це кожна держава об’єднується навколо України, але уявляє вона себе, бо завтра може бути те саме у цій державі. Скільки ще потрібно війн президенту рф? Може вже достатньо. Вже й вік у нього дорослий. Може вже треба думати, що він буде казати Богу. Може про це речі треба думати, що він залишає на своїй землі, що він після себе залишає крім пекла, що буде з нацією росії, що буде з його народом. Мені здається є речі про які потрібно тверезо думати, не диктаторськи, а тверезо», – зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що українці ніколи не пробачать росії цю війну.

«Ми ніколи їм цього не пробачимо, але він, одна людина, уявіть собі, 70 років. Одна людина може зупинити кровопролиття. Чому світ дозволяє одній людині це робити? 70 років. Хочу нагадати всім, що Радянський Союз зробив подібне з багатьма людьми те саме, але він протримався 70 років. Щось символічне в цьому є», – сказав Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський порівняв російського диктатора володимира путіна “з пітоном, який хотів проковтнути Україну, але тепер ризикує бути розірваним”.

Заяви росії про нібито готовність до переговорів, це звичайна брехня. А рф не пропонує ніякий діалог, а пропонує здатися Україні.

«Це не діалог, це не примирення, це ультиматум з їх сторони. І він звучить так: Якщо ви не зробите так, як ми хочемо ми будемо вас вбивати. Вони в медіа так не говорять. Вони кажуть в медіа і своєму суспільству, і іншим суспільствам, і не виключення країни Африканського континенту, всюди вони говорять: Ми готові до діалогу. Це брехня! Що це за діалог. Як референдум в Криму? Зі зброєю в руках ми готові з тобою говорити. Тільки вони нам зав’язують руки, відрізають язик, а потім кажуть ми готові говорити. Це не діалог, це не розмова. Це терорист, який відчуває в собі силу і безжалісний до людського життя», – сказав Зеленський.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я