На голову Економіка Зеленський прилетів в Баку на переговори з президентом Азербайджану!

Зеленський прилетів в Баку на переговори з президентом Азербайджану!

177
0

У вівторок, 17 грудня 2019, президент України Володимир Зеленський прилетів в столицю Азербайджану Баку, де почалася зустріч з його колегою Ільхамом Алієвим.

“Прозвучали державні гімни України та Азербайджану. Після завершення зустрічі пройдуть переговори делегацій під головуванням Володимира Зеленського та Ільхама Алієва. Також будуть підписані двосторонні документи”.

Міністри закордонних справ України й Азербайджану Вадим Пристайко та Ельмар Мамед’яров підписали угоду про співробітництво у сфері регулювання умов ведення бізнесу між Державною регуляторною службою України й Міністерством економіки Азербайджану.

Також Пристайко та Мамед’яров підписали угоду між адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Спеціальною службою державної охорони Азербайджану про організацію лінії міждержавного урядового зв’язку між Києвом та Баку.

Нагадаємо, 12 грудня у ході київського саміту очільників урядів країн ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова) сторони підписали два документи – протоколи про спільні наміри.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про мету створити зону вільної торгівлі для держав-членів ГУАМ, реалізувати концепцію транспортного коридору ГУАМ, а також досягти взаємної лібералізації ринку послуг.

Нещодавно Зеленський був і офіційними візитами в Естонії і Литві.

Президент Естонії Керсті Кальюлайд на прес-конференції із Зеленським закликала міжнародне співтовариство підтримати Україну в боротьбі проти агресії РФ.

Джерело