На голову Новини Зеленський дав доручення Луценку, Авакову і Баканову щодо корупції в оборонці і...

Зеленський дав доручення Луценку, Авакову і Баканову щодо корупції в оборонці і тиждень часу!

165
0

Час іде, а відкриваються все нові випадки масової корумпованості в оборонній промисловості України…

Президент Володимир Зеленський провів нараду з очільниками Генпрокуратури, Служби безпеки і Міністерства внутрішніх справ щодо розслідування корупції в оборонці і за тиждень вимагає від них відповідних пропозицій…

Про це він сказав 27 червня, під час наради РНБО щодо стану реалізації заходів з підвищення ефективності використання бюджетних коштів у секторі безпеки й оборони та ухвалених рішень стосовно розвитку оборонно-промислового комплексу України, передає прес-служба глави держави.

У нараді під головуванням Зеленського взяли участь “геніальний” Генпрокурор Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр фінансів Оксана Маркарова, начальник Генштабу – Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, т. в. о. Голови Служби безпеки України Іван Баканов та інші представники силових відомств.

Під час наради йшлося про наявні проблеми та результати розслідування за фактом розкрадання бюджетних коштів і корупційних схем, що існують в ОПК.

Президент доручив учасникам наради впродовж семи днів надати секретареві РНБО Олександру Данилюку пропозиції за результатами сьогоднішнього засідання.

 

За його словами, ті, хто крав у армії, мають бути покарані.

“Ці люди мають понести відповідальність, а ми не повинні у жодному разі допустити повторення цієї ганьби перед нашою армією”, – заявив Зеленський.

Він зазначив, що сфера оборонних закупівель не реформована і найменш прозора серед усіх!!!

Зеленський додав, що раніше політики освоювали оборонні кошти, а правоохоронці їх покривали, і наголосив, що тепер все, що відбувається в оборонній сфері, має бути прозоро.

Нагадаємо:

  • 3 червня президент Володимир Зеленський заявив, щоб Служба безпеки за два тижні відзвітувала і продемонструвала перші результати роботи.
  • Але чи був відповідний звіт по закінченню цього терміну ні у СБУ, ані у президента ЧОМУСЬ не повідомляли. ТРІПОЛОГІЯ РУЛИТЬ!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я