На голову Економіка Зе уряд хоче змінити керівництво всіх стратегічних компаній. А Нафтогазу? ЧОМУСЬ НІ!

Зе уряд хоче змінити керівництво всіх стратегічних компаній. А Нафтогазу? ЧОМУСЬ НІ!

363
0

Міністр енергетики Олексій Оржель, заявив що було прийнято рішення, щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі Нафтогаз та Укренерго.

Про це він заявив під час брифінгу для преси.

“Ми припинил повноваження голови “Енергоатому”, це велике кадрове рішення. Разом з тим, можемо говорити, що було прийнято політичне рішення про зміну керівництва і початок конкурсів на всіх стратегічних компаніях. Це не є питання однієї компанії чи взаємовідносин між міністром та керівниками окремих компаній”, – заявив Оржель.

Міністр також підкреслив, що має по кожному з стратегічних підприємств певні питання по ефективності використанню коштів та зловживаннях.

Водночас він наголосив, що попередні керівники можуть в майбутньому повернутися на свої посади.

“Разом з тим це є припинення повноважень, воно дозволяє тій самій людині брати участь у новому конкурсі”, – підкреслив Оржель.

Оржель, відповідаючи на питання журналістки також підтвердив, що зміни відбудуться і у керівництві Нафтогазу та Укренерго…

Керівництво НАК “Нафтогаз України” зараз змінювати не будуть, заявив наступного дня міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Джерело

Пряма мова Милованова:

“Конкретно щодо “Нафтогазу” немає жодних змін. І не буде. Це або неправильно зрозуміли, або було перекручено. Стосовно “Нафтогазу” ніякого процесу немає – ні щодо наглядових рад, ні щодо керівництва”.