На голову Новини Збагачувальну фабрику у Червонограді можуть повернути державі

Збагачувальну фабрику у Червонограді можуть повернути державі

98
0

Прокуратура Львівської області у суді вимагає повернення державі майнового комплексу «Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська». 

 Прокуратура Львівської області у суді вимагає повернення державі майнового комплексу «Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська».

 

 

Про це 10 липня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Як повідомляється, прокуратура Львівської області сьогодні, 10 липня, до Господарського суду Львівської області подала позов в інтересах держави з вимогою визнати нечинними рішення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області про оцінку та приватизацію цілісного майнового комплексу Державного підприємства «Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська».

 

«За результатами ґрунтовного вивчення стану законності у сфері державної власності, з’ясовано, що під час приватизації комплексу та створенні ВАТ «Львівська вугільна компанія» допущено численні порушення чинного законодавства про оренду та приватизацію державного майна.

 

Також встановлено, що оцінка вартості вказаного об’єкта проведена усупереч вимогам закону, внаслідок чого держава фактично позбавлена належного права на прийняття управлінських рішень», – йдеться у повідомленні.

 

Прокуратура наполягає на поверненні майна фабрики у державну власність.

 

Джерело: zik.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я