На голову Новини Заява

Заява

322
0

 Прем’єр – міністру України
Арсенію Яценюку
01008,м. Київ,
Вул. Грушевського, 12/2

голови ГО «Голос народу –до
демократії через право»
Матковського В.Г.
21050, м. Вінниця,
вул. Соборна, 52/206

 З А Я В А

 

Ціни для населення зростуть, про це озвучило керівництво НАК «Нафтогаз України». План такий: з 1-го травня на 50% для населення, з 1-го липня цього року на 40% для підприємців теплокомуненерго (ТКЕ). Апетити нової влади на цьому не закінчуються, і це тільки початок, тому що підняття цін буде проводитись включно до 2018 року.

22 роки на Україні діє корупційна схема і тіньові схеми по закупівлі газу.

Вкрадено було дуже багато, в тому числі і тоді, коли Ви були при владі.

Щоб наступив момент істини необхідно аби вкрадене у громадян України увійшло в нові тарифи.

Взагалі введення тарифів – це великий секрет та зовсім не прозора дія.

Таким чином вводяться тарифи, обленерго, міськгазу, теплопостачання та комунальних послуг.

НАК «Нафтогаз» України – монополіст на ринку газу і діє як вовк у вівчарні.

У чотирьох Президентів України і більше десятків Урядів України громадяни України вимагають повної ясності, хто використовує природні ресурси України по добуванню газу, яка кількість газу видобувається, його ціна, куди та яка кількість газу надається для населення.
За Всі роки «демократії», відкритості і тому подібне, це все велика таємниця та скільки би Ви її не ховали, але народ всю правду за український газ знає.

Зростання цін перш за все це не адекватність дій уряду. Нам дуже добре відомий вінничанин, урядовець Гройсман В.Б., головний корупціонер, котрий знає тільки дві дії: як купити дешевше та як продати дорожче. Якщо він буде вирішувати ці питання, корупційна схема буде діяти так, як в місті Вінниця.

Наша громадська організація вимагає, попереджує та пропонує:

1. Перш за все перед підвищенням тарифу на газ для населення нинішня влада повинна належним чином оцінити платоспроможність населення та прозоро продемонструвати увесь шлях подальшого урівноваження цін. Ці дії пропити поступово, планово, при широкій обізнаності населення.

2. Підвищення тарифу можливе лише за умов реальної житлової реформи (без участі Гройсмана В.Б.)

3. Підвищення тарифу можливе за умови, коли споживачі самі зможуть контролювати процес формування ціни на газ.

4. Підвищення тарифу можливо за умови, якщо те, що було вкрадено на протязі років «демократії» увійшло окремою стороною до тарифу.
5. Продаж газу населенню за реальною ціною.

6. Щодо підвищення цін на газ для підприємств теплокомуненерго, його підвищувати немає необхідності, досить урівняти ціни на газ для населення та підприємств ТКЕ.

7. Утриматись від підвищення тарифів для підприємств ТКЕ, оскільки споживачі не підготовлені до такого підвищення цін, тому що самі ТКЕ не готові економити на використання газу.

На підприємствах ТКЕ України в 2 рази використовується газу більше, ніж в західних країнах. Необхідно модернізувати систему опалення в цілому по Україні.

8. Споживачі тепла багатоповерхівок не мають лічильників гекокалорій, як загальних, так і індивідуальних, тому що тепловими «нагрівають» населення тоді, коли потреби в цьому немає (наприклад, «Вінницятеплоенерго», або нагрівають не так, як необхідно).

Мешканці квартир не мають змоги контролювати цю послугу, щодо спожитих гекокалорій.

9. Включити до тарифу на газ для населення окремою стрічкою газ України власного видобутку, який декларується (20 млрд куб. м), а також тіньового.

10. Оприлюднити скільки палива (газу) необхідно закупити, аби забезпечити потреби населення, його ціна, ціна для населення та ТКЕ. Взяти до уваги також девальвацію гривні.

Україну та ї населення грабують на протязі 22 років, це роблять «демократи», президенти, прем’єр – міністри і маленькі «вожчики».

України на протязі 22 років показала, що це громада з обмеженою відповідальністю, де не діють закони, не гарант Конституція, Верховна рада нічого не гарантує.

Будемо сподіватись, що як стара і нова влада, що проголошували Державний курс на реалізацію верховенства права та забезпечення законності, вивче, усуне певні перешкоди та забезпечить повну прозорість з даного питання.

Про розгляд звернення просимо повідомити організацію по сприянню органам державної влади в забезпеченні законності.

 

Голова ГО «Голос народу – до
демократії через право»
В.Г. Матковський
10.04.2014 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я