На голову Новини Заява про корупцію в місцевому самоврядуванні Вінниці

Заява про корупцію в місцевому самоврядуванні Вінниці

221
0

Великий зріст народного незадоволення комунальними тарифами змусив Антимонопольний комітет встановити невідповідність рішень Вінницької міської ради нормам чинного законодавства України. Було виявлено, що міська влада своїми рішеннями дозволила встановлювати тарифи на комунальні послуги ЖЕКам всупереч закону про «Житлово – комунальне господарство», здирати платню за послуги, за які вже сплачено в комунальних платежах. ЖЕКи збирали гроші за послуги, яких не надавали

                                                                                                         ВІДЕО-ЗВЕРНЕННЯ 

Лідер партії Народно – трудовий союз України Валентин Зубов та Почесний голова незалежної профспілки «Голос народу» Віктор Малиновський обурені ситуацією яка склалася в сфері місцевого самоврядування міста Вінниці.

Користуючись недосконалістю закону про місцеве самоврядування міські чиновники перетворюються на князьків, що ігнорують Конституцію, законодавство, волю територіальної громади та центральну владу. Вони нахабно забули про те, що саме народ є єдиним джерелом влади в Україні. Та що для них голос народу, якщо вони прикриваючись законом про місцеве самоврядування брутально ігнорують волю президента, своїми діями зриваючи національні проекти та примушують Україну на подальше тупцювання в безпроглядних злиднях, корупційному хаосі та екологічній прірві.

 

Про що їде мова?

Великий зріст народного незадоволення комунальними тарифами змусив Антимонопольний комітет встановити невідповідність рішень Вінницької міської ради нормам чинного законодавства України. Було виявлено, що міська влада своїми рішеннями дозволила встановлювати тарифи на комунальні послуги ЖЕКам всупереч закону про «Житлово – комунальне господарство», здирати платню за послуги, за які вже сплачено в комунальних платежах. ЖЕКи збирали гроші за послуги, яких не надавали.

Все це стало можливо завдяки прийняттю незаконних рішень міською владою. Пан Слишинський коментуючи ці рішення говорить про якусь «робочу ситуацію» між міською владою та Антимонопольним комітетом.

Подібні пояснення викликають шалене обурення у мене та всіх вінничан. Адже йде питання не про якісь робочі стосунки, а про звичайне здирництво ЖЕКами десятків мільйонів гривень з міської громади.

Вочевидь вони забули ст. 4 Закону «Про місцеве самоврядування», яка передбачає підзвітність та відповідальність їх органів та посадових осіб перед територіальною громадою.

Президент України побачив всю ту вакханалію, що робиться у місцевому самоврядуванні та ініціював прийняття Верховною Радою Закону України №2784 – VI, яким встановлено термін у 90 днів для приведення у відповідність до вимог чинного законодавства регуляторних актів органів місцевого самоврядування.
 

Але і закони України не є для місцевих князьків закликом до дії. Вони продовжують ігнорувати громадськість та приймати непрозорі рішення стосовно розбудови міста.

Ми вимагаємо:

• Скасувати протизаконні рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 27.04.2009 №962, від 28.05.2009 №1157, від 22.04.2010 № 818 .
• Здійснити перерахунок надлишково сплачених коштів за 2009 – 2010 р. р. та зарахувати їх в рахунок майбутньої сплати за житлово – комунальні послуги.
• Створити спільну комісію за участю представників прокуратури, МВС, громадськості, ЗМІ, та політичної партії "Народно – трудовий союз України".
• Притягти до відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування причетних до прийняття відповідних рішень.
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я