На голову Новини Заводу у Вінниці заблокували повернення ПДВ, бо його використовували рос.бойовики!

Заводу у Вінниці заблокували повернення ПДВ, бо його використовували рос.бойовики!

23
0

Машинобудівне підприємство, яке після захоплення частини Луганської області перереєструвалося в Вінницькій області, не зможе отримувати від України відшкодування податків до звільнення територій.

Це підприємство підозрюють у сприянні бойовикам,повідомляє Служба безпеки України, не називаючи ПрАТ.

Оперативники СБУ встановили, що підприємство перереєструвалося на Вінниччині у 2016 році, але жодної діяльності за адресою реєстрації не здійснювало: “виробництво” розміщувалося в одному приміщенні з продовольчим магазином.

 

 
 
 

 
 “Реальна виробнича діяльність здійснювалося на тимчасово окупованій території Луганщини. Власники заводу сплачували “податки” до так званого “Міністерства доходів і зборів “ЛНР”, – пояснює відомство.
 “Територія підприємства також використовувалась російсько-терористичними угрупованнями як база з ремонту військової техніки і навчальний центр бойовиків”, – стверджує СБУ.

Співробітники спецслужби задокументували, що після реєстрації на Вінниччині менеджмент товариства розпочав судово-претензійну роботу з отримання з держбюджету України 28,8 мільйона гривень, нібито як надміру сплачені у минулому ПДВ та податок на прибуток.

“У подальшому кошти планувалось вивести до так званої “ЛНР”, зокрема для фінансової підтримки незаконних збройних формувань”, – переконані в СБУ. Правоохоронці також встановили, що у 2015 році менеджмент підприємства вже робив невдалу спробу безпідставного отримання бюджетних коштів на підконтрольній Україні території Луганщини.

За матеріалами СБУ Держказначейство та фіскальні органи заблокували виплату бюджетних коштів підприємству “до моменту повернення тимчасово окупованих територій під контроль органів державної влади України”.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 258-5 Кримінального кодексу України, триває документування антидержавної діяльності посадових осіб суб’єкта господарювання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я