На голову Новини Завершено тріалог між органами ЄС щодо безвізу з Україною

Завершено тріалог між органами ЄС щодо безвізу з Україною

181
0

У квітні цього року рішення щодо безвізового режиму між Євросоюзом та Україною має ухвалити Європарламент, а в травні Рада ЄС має остаточно його затвердити.

Про це пише Голос народу з посиланням на Deutsche Welle

Тристоронні переговори між Єврокомісією, Європарламентом та Радою Європейського Союзу щодо безвізового режиму з Україною завершилися у вівторок, 28 лютого. Цю подію відзначив президент України Петро Порошенко. “Вітаю завершення тріалогу Рада – Єврокомісія – Європарламент з безвізового режиму з ЄС. Формальний, але важливий крок на шляху до довгоочікуваного в Україні рішення! Тепер слово за Європарламентом і Радою ЄС”, – написав президент у своєму Twitter.

За даними західних ЗМІ, затвердження підсумків обговорення відбудеться 2 березня. У квітні 2017 року Європарламент має ухвалити рішення щодо безвізового режиму для України, а в травні Рада ЄС має остаточно його затвердити.

Нагадаємо, у грудні 2016 року ЄС погодив рішення щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом з урахуванням умов Нідерландів.23 лютого нижня палата парламенту Нідерландів схвалила законопроект щодо ратифікації Угоди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я