Війна “Завершення війни”: Зеленський звернувся до Трампа

“Завершення війни”: Зеленський звернувся до Трампа

223
0
Якщо Росія повністю захопить Україну то Володимир Путін не зупиниться, попередив Володимир Зеленський.

Якщо Росія переможе Україну через відсутність західної допомоги, то це буде значити, що Європа втратила свою найпотужнішу армію. Про це  сказав президент України Володимир Зеленський на форумі у Давосі, коментуючи слова експрезидента США Дональда Трампа про швидке завершення війни в Україні у разі своєї перемоги на виборах.“Дональд Трамп сказав: “я можу призупинити війну, я сяду з Путіним і Зеленським за стіл”… Я не бачив цього відео, але я так розумію, що була якась конференція, і він сказав, що, якщо Путін не зупиниться, то він (Трамп) передасть більше озброєння Україні. А якщо ж Україна не зупиниться, то забере якісь запаси”, – сказав Зеленський.

За словами українського лідера, питання полягає в такому: “навіть якщо Трамп нас не підтримує, уявімо, що ми не погодимося віддати наші території, тоді Дональд Трамп припинить допомогу нам і Путін, скажімо, окупує нас через певний період”.

“Тоді запитання, що робитиме Трамп після цього, якщо після України Росія окупує країну НАТО?”, – запитав Зеленський.

“Тобто, він вирішив, що, якщо не заморожувати конфлікт, якщо дозволити Путіну зайти повністю в Україну, тоді він зупиниться. Але Путін не зупиниться. То що робитиме Дональд Трамп у США після цього? Тому що в такому разі це означає, що Європа програла і втратила найбільшу і найпотужнішу армію в Європі, тому що вона втратила Україну”, – резюмував Зеленський.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я