Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Затриманий хабарник-полковник Генштабу відбувся незначним штрафом! Це точно правосуддя?

Затриманий хабарник-полковник Генштабу відбувся незначним штрафом! Це точно правосуддя?

331
0

Яка там боротьба із корупцією? Прозрійте та оцініть прибутковість і простоту схеми між хабарниками та суддями! А що, все геніальне – просте!

Суд оштрафував на 25,5 тис. гривень і відсторонив від посади начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ – заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Генштабу ЗСУ, полковника Володимира Григор’єва за отримання $1 тис. хабара… Яка війна? Тут тупо бізнес…

Встановлено, що полковник пообіцяв своєму другові-товаришу по службі допомогти з переводом до Києва його знайомої – капітана медичної служби. Обвинувачений сказав, що вирішить це питання за $1 тис. хабара. Це ще по-доброму…

Так, першу частину хабара, 300 доларів, потрібно було покласти в конверт разом з резюме здобувачки і віддати черговому військової частини у Василькові.

6 квітня 2018 року Григор’єв забрав з КПП конверт з грошима, пізніше він повідомив своєму товаришеві по службі, що незабаром звільниться підходяща вакансія для його знайомої в Головному управлінні логістики Генштабу. Також полковник домовився про співбесіду з начальником Головного управління логістики – заступником начальника Генштабу генерал-майором Іваном Гаврилюком.

У листопаді 2018 року капітан медичної служби успішно пройшла співбесіду, а Григор’єв, в свою чергу, зажадав від неї решту хабара – 700 доларів.

Полковника затримали під час отримання хабара. У березні 2019 року Григор’єв визнав свою провину і підписав угоду зі слідством.

Суд затвердив цю угоду, визнав полковника ВСУ винним за ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу і засудив до штрафу 25,5 тис. гривень.

Крім того, суд стягнув з нього суму цивільного позову 7,9 тис. гривень та судові витрати на експертизу у розмірі 2,8 тис. гривень.

Також Григор’єву заборонено протягом 6 місяців займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями у Генштабі.

І таких випадків – тисячі тисяч! І хто тут ще вірить у правосуддя в Україні?

ІАле скільки ще може тривати така анархія й корупція…?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я