На голову Новини Затриманого в Києві “ветерана “ЛНР” Держака випустили під заставу!!! ХІБА ЦЕ ПРАВИЛЬНО?

Затриманого в Києві “ветерана “ЛНР” Держака випустили під заставу!!! ХІБА ЦЕ ПРАВИЛЬНО?

139
0

Проросійські бойовики-вбивці наших медиків і солдат обстрілюють, а корумповані українські судді – їхніх “витіранов” відпускають!!! І це – в умовах тривалої неоголошеної війни!!!

Затриманого в Києві з посвідченням “воєнкомату “ЛНР” і військовим квитком Міноборони РФ заступника керівника луганського горілчаного заводу “Луга Нова” Дмитра Держака суд ЧОМУСЬ відпустив під заставу в 570 тис. грн

Про це повідомив у Facebook генпрокурор України Юрій Луценко.

“Заступнику гендиректора підприємства-спонсора терористів “ЛНР”, якого затримали з посвідченням “учасника бойових дій” проти України, суд дав можливість вийти під заставу в 570 тис. грн”,- написав Луценко.

Генпрокурор наголосив, що суд ухвалив рішення того ж дня, коли терористи розстріляли медичний автомобіль ЗСУ!!! ТО ЩО ЦЕ ЗА ПРАВОСУДДЯ???

“У зв’язку з цим рішенням КС в зоні ризику – понад 1000 арештованих в Україні терористів та їх посібників”, – додав Луценко. 

  •  Нагадуємо, 26 червня у Києві затримали “ветерана бойових дій “ЛНР”, який керував Луганським лікеро-горілчаним заводом. русо-алканавт зі стажем!
  • Раніше Конституційний суд України визнав неконституційною норму про обов’язковість арешту підозрюваних у держзраді та тероризмі! ЯК ВАМ ТАКЕ КРИВО-ПРАВОСУДДЯ???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я