На голову Економіка Затримали регулятора, через якого українці переплачували за електроенергію на 60%!!!

Затримали регулятора, через якого українці переплачували за електроенергію на 60%!!!

374
0

Недобру людину, через яку українці платили на 60% більше за електроенергію, вже затримали!

Мабуть, словосполучення “Формула Роттердам +” чули мало не всі українці. Це історія не тільки про завищену вартість вугілля, а й про те, як Порошенко разом з Ахметовим заробляли гроші на завищених цінах на електроенергію. І хто їм в цьому допомагав… Отож, у цій справі є вже перші затримані.

Національне антикорупційне бюро затримало директора ДП «Оператор ринку», колишнього члена Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Володимира Євдокімова.

Затримали регулятора, через якого українці переплачували за електроенергію на 60%%

Подивіться на цю задоволену життям морду ліца… А що йому? Мабуть, “відкатом” отримав не один мільйон з народних гривень, раз допомагав олігархам наживатись роками!

За словами правоохоронців, Євдокімов затриманий по справі щодо формули «Роттердам +». На їхню думку, він має безпосереднє відношення до того, що вартість електроенергії невиправдано зросла у кілька разів, а “зацікавлені” особи отримали надприбутки з цього.

“За даними НАБУ, після ухвалення НКРЕКП Порядку формування прогнозної ОРЦ електроенергії (формули «Роттердам+») вартість куплених ICU євробондів ДТЕК зросла на 60%”, — йдеться у повідомленні.

Затримання Євдокімова — це лише перша ластівка у справі формули “Роттердам+”. За ним — візьмуться й за інших людей, які отримали незаконні “дивіденди”.

Уже готові підозри Дмитру Вовку та ще трьом працівникам НКРКЕП, а також двом топ-менеджерам ДТЕК. Вовк, правда, вже втік за кордон! Схоже, якщо ці персони заговорять, що українці дізнаються, як Порошенко разом з Ахметовим заробляли гроші на завищених цінах на електроенергію…

Бо ЯК ще пояснити ОТАКЕ зростання цін та бездарну роботу уряду Порошенка й ко…???

джерело