Війна Заміна Залужного: що передувало

Заміна Залужного: що передувало

226
0
Президент України Володимир Зеленський раніше підтверджував, що розмірковує про заміну головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. У бесіді із журналістами він підкреслював, що необхідне кадрове оновлення всього управлінського апарату країни. В інтерв’ю першому каналу державного італійського телебачення RAI він зазначав, що йдеться також не лише про звільнення однієї людини, а й у зміні всієї структури управління Україною.
 
Як відомо, Зеленський пропонував Залужному звільнитися й раніше, але ні очільник ГУР МО Кирило Буданов, ні командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський не погодилися зайняти його місце. Пізніше український президент повідомив Білому дому про плани звільнити головнокомандувача ЗСУ. Повідомлялося, що процес звільнення був тимчасово припинений, оскільки сторони опрацьовували подальші кроки.
 
Початок розбіжностей між Зеленським та Залужним умовно фіксують із листопадового інтерв’ю Залужного журналу Economist. У ньому головнокомандувач заявив, що ЗСУ не можуть добитися прориву, війна зайшла у глухий кут, а затягування бойових дій загрожує великими ризиками для армії України.
 
Нагадаємо також, що застарілі пострадянські далекобійні ракети КМ-23 і КМ-24, які рф отримує від Північної Кореї, несуть небезпеку українським містам. Втім, від них є ефективні “ліки”: які саме, і чи отримає Україна допомогу від балістичного терору, розповідає авіаексперт Анатолій Храпчинський.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я