На голову Новини Закони щодо земель поза межами населених пунктів розглянуть на цьому тижні —...

Закони щодо земель поза межами населених пунктів розглянуть на цьому тижні — Дерев’янко

224
0

Законопроекти 3510 та 3510-1, які передають землі поза межами населених пунктів в комунальну власність об’єднаним громадам, можуть бути розглянуті у Парламенті на цьому тижні.

Про це заявив народний депутат від партії “ВОЛЯ” Юрій Дерев”янко після засідання погоджувальної ради 15 лютого.

Голова Верховної Ради Гройсман запропонував включити це питання на розгляд народних депутатів у четвер на першу половину дня після виступу Дерев”янка.

Політик зазначив на важливості законопроектів, які стосуються об”єднаних територіальних громад. “Я дуже прошу керівників фракцій і комітетів звернути увагу, що Уряд цю концепцію прийняв і протягом року в звіті Уряду немає жодного слова про те, що вона булла реалізована”, — заявив Дерев”янко.

“Я дуже вас прошу, щоб ми це процес не гальмували, а пришвидшили. Всі інші громади, які об”єднуються, дивляться з великою увагою, прийме чи не прийме цей законопроект Верховна Рада, передасть чи не передасть землю, і це буде поштовхом для реальної реформи, яка сьогодні одна з небагатьох, яка реально рухається”, — підкреслив нардеп.

Він зазначив, що відповідні законопроекти у вівторок розглядатиме профільний комітет, однак важливо включити їх в порядок денний на цьому пленарному тижні.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко є співавтором законопроекту 3510 про віднесення земель державної власності за межами населених пунктів до комунальної власності об’єднаних територіальних громад.
Законопроект 3510-1 передбачає розмежування земель державної та комунальної власності на територіях об’єднаних територіальних громад та врегулювання інших земельних відносин.

Прес-служба народного депутата Юрія Дерев’янка

Тел: (098)121-01-71

derevyanko.org

[iframe width=”705″ height=”334″ src=”https://www.youtube.com/embed/JgxbazeWaF8″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я