На голову Новини Законопроект про реформу міліції «загадково» зняли з реєстрації, – депутат

Законопроект про реформу міліції «загадково» зняли з реєстрації, – депутат

140
0

Законопроект про реформу міліції свавільно, грубо порушуючи закон, зняли з реєстрації. Законопроект 1692-1 «Про поліцію і поліцейську діяльність» було розроблено провідними експертами країни та подано від депутатів фракцій БПП, Самопомочі та Батьківщини 27.01.2015.

Законопроект про реформу міліції свавільно, грубо порушуючи закон, зняли з реєстрації. Законопроект 1692-1 «Про поліцію і поліцейську діяльність» було розроблено провідними експертами країни та подано від депутатів фракцій БПП, Самопомочі та Батьківщини 27.01.2015.

 

 

Це найбільш системний та прогресивний законопроект щодо перетворення міліції з карального апарату на інструмент захисту прав громадян. І от зараз виявляється, що 13 травня закон відкликано.

 

Про це у своєму блозі на «Українській правді» пише народний депутат Ігор Луценко.

 

«Я точно знаю, що я не відкликав свій підпис під законом. Я точно знаю, що мій колега Віталій Купрій також не відкликав свій підпис.

 

Як же таке можливо, що закон відкликали?

 

За регламентом, ніяк не можливо:

 

«Стаття 90. Оформлення законопроектів, проектів інших актів

 

3. Якщо законопроект, проект іншого акта ініційовано кількома народними депутатами, ініціатором його внесення вважається народний депутат, прізвище (підпис) якого на ньому зазначено першим. У разі якщо зазначений народний депутат відкликає свій підпис, ініціатором вважається той, чиє прізвище є наступним».

 

Тобто якщо припустити, що всі інші співавтори відкликали свої підписи, то законопроект має лишитися зареєстрованим, і авторами його залишимося ми з Купрієм.

 

З нами вирішили боротися поза правилами. У відкритому двобою у противників нашої міліцейської реформи шансів немає, і вони це зрозуміли. Пішли шахрайським шляхом», – йдеться у блозі.

 

«Для чого це шахрайство було здійснено?

 

Щоб мати змогу на «законних» підставах зареєструвати урядовий законопроект «Про національну поліцію», котрий чудом з’явився на сайті того ж таки 13 травня.

 

Справа в тому, що час на реєстрацію альтернативних законопроектів пройшов. Уряд страшенно затягнув з реформою міліції. Зараз урядовці подали законопроект, який є радше імітацією необхідної реформи, а по суті нічого не міняє.

 

Відчуваючи безкарність, імітатори вирішили йти шляхом найгрубішого порушення регламенту, яке тільки можна уявити.

 

Але справа навіть не тільки у реформі міліції (хоча це завдання номер 1 за підсумками розстрілу Небесної сотні та усіх інших жахів, чим займалася і продовжує займатися міліція).

 

Справа в тому, що після 13.05.2015 можна вважати, що у нас парламенту немає. Адже у нашому парламенті, виявляється, будь-який неугодний комусь законопроект можна буде зняти з реєстрації, не радячись з авторами.

 

Це все, що вам потрібно знати про чесність тих, хто організовує роботу парламенту. Це все, що вам потрібно знати про урядову «реформу» міліції.

 

P.S. Звернуся до голови парламенту Гройсмана і до генпрокурора Шокіна. За таке треба дуже жорстко карати. Пишу великими літерами: якщо комусь у високих кабінетах не подобається моє прізвище під законопроектом – нехай мене замінить хтось інший, але реформа міліції має бути здійснена, а не імітована. І парламент має бути парламентом, а не нудним цирком.

 

P.P.S. Старожили Ради знущаються. Кажуть, такого раніше не бувало, це вперше в українській історії», підсумовує Ігор Луценко.

 

Джерело: zik.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я