На голову Сфера ЖКГ Законодавчі зміни, які б гарантували захист економічно-соціальних прав громадян у питанні встановлення...

Законодавчі зміни, які б гарантували захист економічно-соціальних прав громадян у питанні встановлення тарифів на послуги ЖКГ.

253
0

Після проведення обговорень в громадських організаціях “Публічний аудит” склав пунки змін, завдяки яким можна було б встановлювати реальні ціни комуналні послуги.

 

Уповноважений ВР з прав людини повинен реагувати на будь-яке порушення прав кожної конкретної людини. Він наділений для цього достатніми дієвими повноваженнями, але на практиці не здатен одночасно приділити увагу всім важливим питанням. Тому експерти ініціювали проект змін до ЗУ «Про Уповноваженого ВР України з прав людини», який пропонує якісно новий підхід до захисту конституційних прав людей.

У структурі апарату ВР з прав людини пропонується створити Департамент постійних представників Уповноваженого в органах, яким належить встановлювати тарифи ЖКП. При кожному такому органові по всій території України й необхідно призначити представника омбудсмена, який буде наділений всіма його правами. І якщо ці місцеві органи затверджуватимуть економічно несправедливі, нічим немотивовані тарифи, представник уповноваженого матиме право накласти вето на відповідне рішення. Представники уповноваженого будуть виразниками інтересів людей.

 

Тарифна мобілізація

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я