Новини Закон не для всіх або як вінницькі підприємці вчинили самозахват землі(ВІДЕО)

Закон не для всіх або як вінницькі підприємці вчинили самозахват землі(ВІДЕО)

583
0

Земельний самозахват вчинили й хазяйнують, а те, що ця земля належала ще моїм батькам, їх не цікавить – обурюється власник земельної ділянки на якій уже вигнали будинок дитячої творчості, Валерій Степанюк. 

Господар землі показує документи на власність, в тому числі й технічний паспорт, – спочатку своєї матері, потім свій.

Спірна земельна ділянка розташована навпроти його будинку, на ній ще ростуть 30-річні горіхи, які власноруч садив Валерій Степанюк, але хазяйнують там вже зовсім інші люди.

Пан Спепанюк розповів, що одного ранку близько 10 років тому, почув як біля вікна працює будівельна техніка – копали котловани на його землі під чужу забудову. З тих пір почалась земельна тяганина, яка й досі немає логічного завершення.

 

Сьогодні там возвеличується чималий будинок, який має начебто призначатись для розвитку дітей, хоча сусіди Степанюка впевнені, що то облаштовують ресторанний комплекс.

Будівельними відходами завалений струмок Безіменний, який тече практично під стінами новобудови. Гори сміття геть забруднили струмок, що впадає в Буг.

Страждає струмок і від гаражного кооператива «Оптік», який побудували таким же шляхом як і будинок дитячої творчості – шляхом самозахвату.

 Порушуючи всі законодавчі норми підприємці зробили  5-тиметрові земляні насипи. Через це рівень ґрунтових вод піднявся й сусідні будинки почало підтоплювати. Жителі довели у суді, що насип з прибережної смуги шкодить і його необхідно прибрати. Однак рішення Вінницького апеляційного адміністративного суду вже кілька років не виконується.

Відтак відкрито кримінальне провадження. Та чи буде з цього толк, адже закони писані не для всіх. А судячи з усього власники гаражів та будинку дитячої творчості, якраз такі, кому байдужі і чужі біди і сам Закон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я