Новини ЗАХИСТУ У ПРЕЗИДЕНТА ШУКАЮТЬ АТОВЦІ ТА ВІЙСЬКОВІ, БО ЇХ ВИСЕЛЯЮТЬ ІЗ КВАРТИР...

ЗАХИСТУ У ПРЕЗИДЕНТА ШУКАЮТЬ АТОВЦІ ТА ВІЙСЬКОВІ, БО ЇХ ВИСЕЛЯЮТЬ ІЗ КВАРТИР У ВОРОНОВИЦІ!

1747
0

ХТО КОМУ «РЕЙДЕР» І ЧОМУ МІНОБОРОНИ НЕ ЗАХИЩАЄ СВОЮ ВЛАСНІСТЬ?

Місцевий військовий скаржиться:

В 2012-му рої на підставі ордера від Вороновицької селищної ради (у Вінницькій області) я, як військовий пенсіонер отримав службову квартиру у Вороновиці. Тоді було рішення відповідної житлової комісії та всі документи в порядку.

Тепер мене із родиною та ще кілька родин, в тому числі й учасників АТО, хочуть виселити із цього житла! Чому? Як? Це справжня детективна історія… – розповів Олександр Берлявський.

– Це будинок на вулиці Вишневій, №5а. І все було ОК. Але історія цього будинку не дуже проста, бо свого часу його будував житловий кооператив… Який не зміг завершити будівництво, коробка стояла майже 10 років без руху і згодом її продали, як довгобуд приватному підприємству «ЮТА».

Пізніше в 2006-му МО за свої кошти – більше 4 мільйонів гривень по тих цінах добудувало це житло і військові отримали тут службові квартири згідно ордерів. Тоді по курсу це було десь 800 тисяч доларів державних коштів.

Втім, один із 3-х під’їздів будинку вже «захоплений» членами ЖБК «Мрія Вороновиці» – кооперативу, який ще в 1992-му почав зводити цей будинок. Але так і не зміг здати його в експлуатацію!

Тепер ці люди заявили свої права на це житло і банально його зайняли… Бо члени кооперативу вважають себе обманутими під час цього будівництва і виплат. Там були суди між собою. Підробки документів та багаторічна тяжба за метри і гроші… Тому коли МО в 2008-му рої здало цей будинок його повністю захопили члени ЖБК «Мрія Вороновиці»… Тоді військові розблокували 2 із 3 під’їздів і вселило людей в службові квартири…

Нині «ділки», які на підставі сумнівних документів та довідок через певного реєстратора оформлюють нашу квартиру на себе, готуються виселяти військових, в тому числі й учасників АТО на вулицю…

А Міноборони, якому належить це житло, дивним чином мовчить і не захищає ці квартири і нас в них!

Роман Ковальський

джерело