На голову Блоги Загрались, а в цей час на вулицях зріє революція!

Загрались, а в цей час на вулицях зріє революція!

191
0

У Раді знову перевіряють те,  на що давно є відповідь але немає моніторингу балансів і самого ринку, зате є ринкова ціна!!!

“Ціни на ринку природного газу, що регулюються державою (зокрема…визначені законами України та покладені на нього Кабінетом…”

Для досягнення мети і відповіді на нижче дану відповідь потрібно всього навсього прийняти законопроект №4844, що є в стратегії Президента до 2030 року, рішення РНБО і плані реформ ВРУ коаліційної угоди п.387.

“Вільний ринок – це ринок, вільний від будь-якого стороннього втручання (включаючи урядове регулювання). При цьому функція держави на вільному ринку зводиться до захисту прав власності та підтримці контрактних зобов’язань. Також вільний ринок визначають як ринок, ціни на якому встановлюються вільно без стороннього втручання і інших зовнішніх факторів, виключно на підставі попиту і пропозиції. Основою вільного ринку є право будь-якого виробника створювати будь-який товар або послугу і пропонувати її споживачам і право споживача купувати будь-який пропонований товар або послугу у будь-якого виробника. Ціна при цьому визначається в результаті домовленості між продавцем і покупцем .”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я