На голову Новини Захід поставив Україні ультиматум: або за 30 днів обіцяні реформи або ніякої...

Захід поставив Україні ультиматум: або за 30 днів обіцяні реформи або ніякої фінансової допомоги (ВІДЕО)

209
0

Українці та Захід вимагають від уряду обіцяних радикальних реформ. Мало того, Захід поставив ультиматум новій владі – якщо найближчим часом влада не почне працювати на реалізацію необхідних реформ, про фінансову допомогу не може і йти мова. 

Українці та Захід вимагають від уряду обіцяних радикальних реформ. Мало того, Захід поставив ультиматум новій владі – якщо найближчим часом влада не почне працювати на реалізацію необхідних реформ, про фінансову допомогу не може і йти мова. Лобіювання бізнесових інтересів та кулуарні домовленості теж під табу Європи.

 

 

Місяць, як Україна обрала собі новий парламент.

 

Джжефрі Паєт, посол США в Україні, вважає, що українському уряді особливо напружуватись не треба, варто лише виконати обіцянки Майдану.

Натомість, якщо уряд дотримається свого слова і вже через 30 днів продемонструє перші результати своєї роботи, Захід обіцяє надати Україні, навіть більше грошей, чим колись виділяли збанкрутілій Греції.

Планується, що Європа, вразі виконання її умов, зможе надавати нашій країні довготривалу (5-10 років) фінансову допомогу до повного врегулювання економічної кризи.

Від себе, вінничан, добавимо, що дуже надіємось на новий уряд, де чимало наших вінницьких представників.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я