На голову Економіка Задурити Україну…мета аграрних ОЛІГАРХІВ !

Задурити Україну…мета аграрних ОЛІГАРХІВ !

325
0

Зняття мораторію та створення ринку землі стане основною темою осені на рівні з мінських угодами і «українським кейсом».

Багато експертів вважають, що дозвіл на продаж землі спровокує масові протести аграріїв і створить передумови до «земельному майдану»…

Світлина від Юрія Павленка.

Минулого тижня по всій країні пройшли попереджувальні акції протесту проти продажу в Україні земель сільськогосподарського призначення іноземцям.

Акція проходила під гаслом: “Ні – продажу землі іноземцям”, всього в ній взяли участь близько 1000 одиниць техніки і більше 15 000 фермерів і аграріїв.

Організатор цих протестів – Всеукраїнська аграрна рада, яку очолює Андрій Дикун (пов’язаний з цукровим олігархом Віктор Іванчик, які співпрацюють з кондитерськими заводами НЕПОКАРАНОГО досі корумпованого олігарха Петра Порошенка!).

Головна вимога протестувальників – не факт створення ринку землі, а заборона на її продаж іноземцям. Всі пропозиції президента в аграрній раді проігнорували, що викликає питання про їх справжні цілі.

Протести Аграріїв – це перший крок до повномасштабної протестної кампанії з перекриттям доріг сільськогосподарською технікою і блокування центральних вулиць Києва за допомогою тракторів. Привід для вуличних акцій буде постійно змінюватися, а головна мета – розгойдати ситуацію в країні, щоб домогтися преференцій для аграрних олігархів.

Джерело