Новини Заборонена новина – Новий Майдан у Вінниці (ВИДЕО)

Заборонена новина – Новий Майдан у Вінниці (ВИДЕО)

298
0

До редакції “Правдивих новин” звернулись активісти з Вінниці, які надіслали фото і відео акції, про яку побоялися написати не лише місцеві, а й столичні видання.

29.01.16 в місті Вінниця відбулася сесія міської ради. Люди прийшли до міської ради, бо вимоги Народного Віча Майдану Вінниччини були проігноровані, як депутатами, так і міським головою С. Моргуновим. Людей обурює, що вони нічого не знають про бюджет м. Вінниці. Громадяни незадоволені створенням міською радою “кишенькової охорони” – муніципальної поліції Моргунова-Гройсмана, яка є тільки в місті Вінниця. За рахунок зменшення фінансування закладів освіти та охорони здоров’я міська влада виділила гроші громадським формуванням з охорони порядку, простіше кажучи –  “тітушкам”, які будуть виконувати їхні накази, а не служити громаді Вінниці. Цим формуванням виділили з міського бюджету 1550,00 тисяч грн. Активіст наводить назву цих формувань – “Вінницька варта”, “Захисник Вінниці”, “Гепард-Антикримінал”, “Барс”. На кишенкові ЗМІ, які вихваляють і обслуговують Моргунова та його наближених було витрачено 9733.82 тис.грн – КП “Радіокомпанія “Місто над Бугом”, МКП-Редакція газети “Вінницька газета”, МКП “Імформаційно-телевізійне агенство “Віта”. На це все міські депутати знайшли гроші, а на проїзд і інші потреби вінничан грошей нема. Людей не впустили на сесію міської ради, завели взброт(бюджетники), які зайняли всі місця в сесійній залі, а активістам дали відповідь, що немає місць в залі, але вони подавали заявки за тиждень вперед, як це вимагається. Тобто відбулося порушення прав і свобод громадян.

Громада Вінниччини провела Віче Майдану в холі міської ради. Вони хотіли зачитати своє звернення до депутатів і мера С. Моргунова на сесії міської ради. Серед активістів був журналіст Ігор Громов, якого також не пустили на сесію, що обурило людей. У сесійну залу громадянам перешкоджала зайти муніципальна поліція, яка перевищила свої права, бо є комунальним підприємством, і не має права перешкоджати громадянам в доступі до міської ради. Люди пішли на штурм турнікетів, які в холі встановлені незаконно. До людей вийшов заступник міського голови – Рева, і народ вигукував: “Рева забрехався, Моргунов всрався..”, далі натовп вигукував: “Моргунов, выходи подлый трус..”.

Заступник почав зухвало брехати активістам, що вони нібито не подавали звернення до депутатів і мера і що усі ці люди – анонімки, на що народ почав кричати: “Рева брехун. Реви нам не треба. Моргунов виходь”, а один із активістів Андрій кричав йому в лице: “Брехун забирайся від нас..”, і поклав йому на плечі памперси та сказав: “Передати Моргунову”, який знову не вийшов до громади, бо втік, як пацюк. Рева пообіцяв організувати зустріч активістів з мером на наступному тижні, якщо зустріч не відбудиться, то вінничани будуть діяти більш радикально і вся відповідальність ляже на брехливе і корумповане керівництво м. Вінниці. Закінчилося все тим, що активісти заспівали гімн, а муніципальна поліція і тітушки, не знімаючи головні убори, замотували турнікет скотчем, через який вінничани так і не потрапили на сесію міської ради. Отак в нашій державі  відбуваєтся демократія по гройсманівськи-моргуновськи.

 

newspravda.com

[iframe src=”https://vk.com/video_ext.php?oid=209681304&id=171582728&hash=f9e9def1b2614f0a&hd=2″ width=”607″ height=”360″ frameborder=”0″ ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я