На голову Новини За що нардепи виділили собі два мільйони гривень до зарплати (відео)

За що нардепи виділили собі два мільйони гривень до зарплати (відео)

133
0

Крім того, обранці призначили собі ще три надбавки, і загальний обсяг нарахованої в жовтні зарплати депутатам склав майже сім мільйонів гривень.

Не провівши і трьох повноцінних пленарних засіданнь, народні обранці вирішили, що вони перетрудилися і виписали собі до зарплати “невеликі” надбавки за гроші платників податків, повідомляють  Патріоти України.

2 365 277 гривень – таку суму надбавки до зарплати отримали депутати Верховної Ради “за інтенсивність праці” в жовтні. Ще 58 415 гривень народні обранці отримали в якості доплати за ранг.

1 145 гривень – надбавка за використання іноземної мови. Загальний обсяг нарахованої в жовтні зарплати депутатам майже 6 878 696 гривень. І це при тому, що в жовтні депутати провели тільки три повноцінних пленарних засідання.

Після цього хай і далі в мережі подейкують, що мітинги проти влади – “проплачені”. Дійсно, чим тут обурюватись? Нардепами з двома мільйонами чи тарифами? І справді, нічим. Без 130 грн на мітинг не вийдеш, коли народні обранці такі чесні і хороші, правда ж?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я