На голову Новини За які заслуги генералу Ноніку міська рада виділила 3 га землі в...

За які заслуги генералу Ноніку міська рада виділила 3 га землі в центрі Вінниці?

791
0

Служба Ноніка на посаді начальника Вінницького обласного Управління МВС (2010-2012р.) запам’яталась вінничанам розгулом міліцейського свавілля, корупційними скандалами, кришуванням гвалтівника, замовними справами проти правозахисника Дмитра Гройсмана, прикриванням злочинів та грабежів своїх підлеглих та приватизацією 4-ох кімнатної квартири на Поділлі за 23грн. 74коп.

20 листопада 2012 року, генерал-майора міліції начальник Вінницького обласного Управління МВС Валерій Вікторович Нонік звільнили з посади. І здавалося б, на цьому «подвиги» Ноніка повинні були б закінчитись.

Але, в травні 2016 року  рішенням Вінницької міської Ради Нонікове обласне «Динамо» на  10 років отримало у центрі міста, біля Південного Бугу, майже 3 гектари землі в оренду за символічну плату із правом будівництва.

В свою чергу вінницький активісти з’ясували,що  окрім території «Динамо», міська рада віддала Ноніку ще заплаву та територію прибережної зони аж до водної станції,.. яка нічого спільного з «Динамо» не має.

Як, чому і хто стоїть за цим рішенням міської ради? Та що такого нарив Валерій Нонік на Гройсмана, що той вділив йому такий ласий шматок рідненької Вінниці?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я