На голову Новини За час перемир’я Росія посилить терористів – Саакашвілі

За час перемир’я Росія посилить терористів – Саакашвілі

127
0

 Колишній грузинський президент порівняв конфлікт на Донбасі з війною в Абхазії. Саакашвілі вважає, що Росія таємно посилить бандитів з ДНР під час перемир’я.

 Колишній грузинський президент порівняв конфлікт на Донбасі з війною в Абхазії. Саакашвілі вважає, що Росія таємно посилить бандитів з ДНР під час перемир’я.

Як повідомляє «ТСН», конфлікт в Донецькій і Луганській областях як дві краплі води схожий на війну в Абхазії 1992-1993 років, вважає екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

На своїй сторінці в Facebook він нагадав, що тодішній керівник грузинської держави Едуард Шеварднадзе підписав три угоди з перемир’я, і кожен раз Росія використала це для перегрупування сил і захоплення нових територій.

«Оголошуючи про перемир’я сьогодні, Путін, швидше за все, ставить перед собою три завдання: першочергове завдання – уникнути секторальних санкцій з боку Заходу, які були б неминучі, якби зараз не було досягнуто згоди. Друга – Путіну вдалося створити нові суб’єкти у вигляді бандитів з «ДНР», що дозволить в майбутньому посилатися на конфлікт між Україною і «ДНР», а не Україною і Росією; і третя – спробувати знизити пильність українського уряду, таємно посилити бандитів для нанесення вирішального удару і видворення українських військ з Донецька і Луганська», – вважає Саакашвілі.

Разом з тим, грузинський екс-президент упевнений, що у керівництва України достатньо досвіду, щоб проаналізувати всі можливі ризики і не дати Путіну здійснити план по подальшому розчленуванню і підриву держави.

20 червня президент Петро Порошенко віддав наказ про припинення вогню на тиждень всіма підрозділами Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби. Ведення вогню було припинено з 22-ї години 20 червня до 10 години 27 червня.

Не зважаючи на це, бойовики всю ніч вели мінометний вогонь у бік кордону з Росією, намагаючись створити видимість агресії з боку України. У відповідь на це сьогодні, 21 червня, Путін наказав привести російські війська у повну бойову готовність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я