На голову Сфера ЖКГ За борги по комуналці з 2019 введуть штрафну пеню за кожен день...

За борги по комуналці з 2019 введуть штрафну пеню за кожен день прострочки!

176
0

В Україні, згідно з новим законом про житлово-комунальні послуги, за борги по комуналці будуть штрафувати. Розмір такого штрафу складе 0,01% за кожен день прострочення після 20 числа місяця! Дякуйте Гройсману за ще одне “покращення”!!! Саме він “ставить на лічильник” ВСЮ країну!!!

Про це йдеться в законі про ЖКП. Нововведення вступить в силу в 2019 році.

Борги за комунальні послуги накопичує практично кожна десята квартира! І, як розповідають в КМДА, іноді не платять навіть заможні сім’ї, що живуть в дорогих районах столиці. Сукупний борг за комуналку зростає з кожним роком…

Щоб дисциплінувати українців, парламентарії і передбачили покарання за борги – пеню в 0,01%.

Тобто, якщо заплатити за комуналку із запізненням на рік, розмір пені складе всього лише 3,65% від суми боргу.

До слова, штрафи – поширена в Європі практика. Злісним неплатникам не тільки відключають воду і електроенергію, їх змушують платити великі штрафи.

Варто враховувати, що несвоєчасна оплата призводить до проблем у всій сфері ЖКГ. Так, якщо не платити за гарячу воду, підприємство-постачальник не зможе розплатитися за використовуваний обсяг холодної води і газу. Підприємство, яке займається водопостачанням, не зможе вчасно заплатити за електроенергію.

Ну а те, що нездара Гройсман “дорів до ручки” мешканців України саме постійним підвищенням комунальних тарифів на 100-200% – то маловажливо…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я